Clement looft ploeg en viseert de pers: "Heel spijtig"

door
Clement looft ploeg en viseert de pers:

Philippe Clement kreeg tot op heden terecht zeer veel lof. Zo was er veel lof over de prestaties in België en ook die in Europa. De eerste ‘negatieve berichtgeving’ zorgt meteen al voor kritiek van Clement. Het is logisch dat de media het voorval van Mbaye Diagne op het veld van PSG eruit haalde. Er was echter ook veel lof voor de prestatie van Club, maar te weinig volgens Clement. 

"Ik wil het in de eerste plaats hebben over het feit dat ik ontgoocheld ben dat er al twee dagen wordt gesproken over die ene minuut in die wedstrijd tegen PSG en over zaken die wel en niet zouden gebeurd zijn na de match. En dan werden er ook nog eens heel wat onwaarheden naar buiten gebracht. Er werd echter niet gesproken over die 94 andere minuten, of toch bijna niet”, zei Clement op zijn persconferentie. 



Hij was terecht lovend voor de prestatie van Club op het veld van PSG. “Ik wil graag benadrukken dat ik héél, héél trots ben op wat deze groep heeft laten zien op het veld van een van de drie beste ploegen van Europa. Ik moet eerlijk zeggen dat het heel lang geleden is dat ik een Belgische ploeg op die manier heb zien voetballen tegen een tegenstander van dat kaliber. Ik vind het heel spijtig dat daar totaal geen aandacht meer aan werd geschonken. 

"Ik ben blij dat we felicitaties hebben gekregen van onze eigen voorzitter en CEO. Zij zeiden dat dit de beste match was die Club Brugge de voorbije acht of negen jaar heeft gespeeld. Daarnaast hebben we ook gelukwensen gekregen van Leonardo, de technisch directeur van PSG. Hij was heel hard onder de indruk van de spelers. Dat zijn zaken die ook wel mogen belicht worden op een moment dat iedereen trots is op het feit dat een Belgische ploeg het goed doet in de Champions League en reclame maakt voor het Belgisch voetbal. Daar mag ook aandacht aan geschonken worden, vind ik, en ik hoop dat dat morgen ook verschijnt."

LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Was de media te kritisch?

Meest recent

Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

5
5
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

36
36
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

42
42
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

171
171
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

113
113
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

75
75
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

227
227
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

108
108
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

766
766
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

142
142
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

105
105
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

23
23
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

484
484
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

559
559
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

378
378
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

417
417
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

134
134
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

229
229
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

344
344
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

325
325
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

262
262
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

150
150
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

507
507
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

387
387

Meer sportnieuws