Clement looft ploeg en viseert de pers: "Heel spijtig"

door
Clement looft ploeg en viseert de pers:

Philippe Clement kreeg tot op heden terecht zeer veel lof. Zo was er veel lof over de prestaties in België en ook die in Europa. De eerste ‘negatieve berichtgeving’ zorgt meteen al voor kritiek van Clement. Het is logisch dat de media het voorval van Mbaye Diagne op het veld van PSG eruit haalde. Er was echter ook veel lof voor de prestatie van Club, maar te weinig volgens Clement. 

"Ik wil het in de eerste plaats hebben over het feit dat ik ontgoocheld ben dat er al twee dagen wordt gesproken over die ene minuut in die wedstrijd tegen PSG en over zaken die wel en niet zouden gebeurd zijn na de match. En dan werden er ook nog eens heel wat onwaarheden naar buiten gebracht. Er werd echter niet gesproken over die 94 andere minuten, of toch bijna niet”, zei Clement op zijn persconferentie. 



Hij was terecht lovend voor de prestatie van Club op het veld van PSG. “Ik wil graag benadrukken dat ik héél, héél trots ben op wat deze groep heeft laten zien op het veld van een van de drie beste ploegen van Europa. Ik moet eerlijk zeggen dat het heel lang geleden is dat ik een Belgische ploeg op die manier heb zien voetballen tegen een tegenstander van dat kaliber. Ik vind het heel spijtig dat daar totaal geen aandacht meer aan werd geschonken. 

"Ik ben blij dat we felicitaties hebben gekregen van onze eigen voorzitter en CEO. Zij zeiden dat dit de beste match was die Club Brugge de voorbije acht of negen jaar heeft gespeeld. Daarnaast hebben we ook gelukwensen gekregen van Leonardo, de technisch directeur van PSG. Hij was heel hard onder de indruk van de spelers. Dat zijn zaken die ook wel mogen belicht worden op een moment dat iedereen trots is op het feit dat een Belgische ploeg het goed doet in de Champions League en reclame maakt voor het Belgisch voetbal. Daar mag ook aandacht aan geschonken worden, vind ik, en ik hoop dat dat morgen ook verschijnt."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

Was de media te kritisch?

Meest recent

Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

111
111
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

73
73
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

86
86
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

86
86
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

87
87
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

69
69
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

309
309
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

72
72
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

289
289
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

107
107
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

680
680
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

412
412
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

109
109
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

511
511
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

618
618
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

935
935
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

160
160
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

116
116
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

140
140
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

173
173
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

79
79
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

260
260
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92

Meer sportnieuws