Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

door
Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

De wedstrijd tussen Paris Saint Germain en Club Brugge zal vooral worden herdacht door de penalty-frats van Mbaye Diagne, jammer genoeg. Want wat er absoluut niet uit het oog mag worden verloren, is dat Blauw-Zwart zich alweer prima presenteerde op het Europese toneel tegen een absolute grootmacht.

In de tweede helft was Club zelfs zowaar de betere ploeg en verdiende het dan ook zeker/minstens een gelijkspel. Dat kwam er uiteindelijk dus niet, maar mogelijk rekenen de Bruggelingen zich straks wel opnieuw rijk met enkele lucratieve transfers. Zo zullen vooral Simon Deli en Dennis Bonaventure zich vermoedelijk alweer in enkele lijstjes van Europese clubs gespeeld hebben.

De Nigeriaanse aanvaller was al eens de grote man, met zijn twee doelpunten in Bernabeu. Het Engelse Leicester zou zelfs al een transfer overwegen, waarbij een bedrag wordt genoemd van zo’n 20 miljoen euro. Na zijn prestatie van woensdag, is het niet ondenkbaar dat The Foxes straks concurrentie zullen krijgen. Goed nieuws voor Club, dat de (extra) miljoenen al kan ruiken.

Datzelfde geldt ook voor Simon Deli, die ondanks zijn kleine misrekening bij het doelpunt van PSG, alweer een ijzersterke wedstrijd afleverde. De Ivoriaan is het type verdediger dat menig club er wel bij wil. Stevig, veel présence én meer dan degelijke voeten. Zijn marktwaarde is momenteel bepaald op 6 miljoen euro, maar indien hij zo blijft spelen, zal die ongetwijfeld nog toenemen.

Al zeker wanneer Club Brugge ook na de winter nog Europees actief zou zijn, dan wel in de Champions League of de Europa League. De effectieve transferprijs zou bovendien ook een pak hoger moeten liggen dan zijn marktwaarde. Met een contract tot 2022, staat Blauw-Zwart alvast stevig in zijn schoenen.

LEES OOK: Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Zullen ze komende zomer verkassen bij Club?

Meest recent

Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

25
25
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

14
14
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

50
50
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

274
274
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

162
162
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

54
54
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

90
90
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

281
281
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

54
54
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

28
28
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

151
151
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

173
173
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

146
146
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

839
839
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

163
163
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

46
46
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

131
131
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

364
364
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

257
257
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

607
607
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

689
689
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

199
199
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

385
385

Meer sportnieuws