Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

door
Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

De wedstrijd tussen Paris Saint Germain en Club Brugge zal vooral worden herdacht door de penalty-frats van Mbaye Diagne, jammer genoeg. Want wat er absoluut niet uit het oog mag worden verloren, is dat Blauw-Zwart zich alweer prima presenteerde op het Europese toneel tegen een absolute grootmacht.

In de tweede helft was Club zelfs zowaar de betere ploeg en verdiende het dan ook zeker/minstens een gelijkspel. Dat kwam er uiteindelijk dus niet, maar mogelijk rekenen de Bruggelingen zich straks wel opnieuw rijk met enkele lucratieve transfers. Zo zullen vooral Simon Deli en Dennis Bonaventure zich vermoedelijk alweer in enkele lijstjes van Europese clubs gespeeld hebben.

De Nigeriaanse aanvaller was al eens de grote man, met zijn twee doelpunten in Bernabeu. Het Engelse Leicester zou zelfs al een transfer overwegen, waarbij een bedrag wordt genoemd van zo’n 20 miljoen euro. Na zijn prestatie van woensdag, is het niet ondenkbaar dat The Foxes straks concurrentie zullen krijgen. Goed nieuws voor Club, dat de (extra) miljoenen al kan ruiken.

Datzelfde geldt ook voor Simon Deli, die ondanks zijn kleine misrekening bij het doelpunt van PSG, alweer een ijzersterke wedstrijd afleverde. De Ivoriaan is het type verdediger dat menig club er wel bij wil. Stevig, veel présence én meer dan degelijke voeten. Zijn marktwaarde is momenteel bepaald op 6 miljoen euro, maar indien hij zo blijft spelen, zal die ongetwijfeld nog toenemen.

Al zeker wanneer Club Brugge ook na de winter nog Europees actief zou zijn, dan wel in de Champions League of de Europa League. De effectieve transferprijs zou bovendien ook een pak hoger moeten liggen dan zijn marktwaarde. Met een contract tot 2022, staat Blauw-Zwart alvast stevig in zijn schoenen.

LEES OOK: 'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Zullen ze komende zomer verkassen bij Club?

Meest recent

La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

19
19
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

6
6
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

136
136
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

58
58
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

60
60
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

79
79
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

252
252
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

81
81
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

376
376
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

195
195
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

60
60
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

182
182
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

404
404
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

533
533
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1060
1060
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

278
278
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

900
900
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

237
237
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

470
470
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

175
175

Meer sportnieuws