Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

door
Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

De wedstrijd tussen Paris Saint Germain en Club Brugge zal vooral worden herdacht door de penalty-frats van Mbaye Diagne, jammer genoeg. Want wat er absoluut niet uit het oog mag worden verloren, is dat Blauw-Zwart zich alweer prima presenteerde op het Europese toneel tegen een absolute grootmacht.

In de tweede helft was Club zelfs zowaar de betere ploeg en verdiende het dan ook zeker/minstens een gelijkspel. Dat kwam er uiteindelijk dus niet, maar mogelijk rekenen de Bruggelingen zich straks wel opnieuw rijk met enkele lucratieve transfers. Zo zullen vooral Simon Deli en Dennis Bonaventure zich vermoedelijk alweer in enkele lijstjes van Europese clubs gespeeld hebben.

De Nigeriaanse aanvaller was al eens de grote man, met zijn twee doelpunten in Bernabeu. Het Engelse Leicester zou zelfs al een transfer overwegen, waarbij een bedrag wordt genoemd van zo’n 20 miljoen euro. Na zijn prestatie van woensdag, is het niet ondenkbaar dat The Foxes straks concurrentie zullen krijgen. Goed nieuws voor Club, dat de (extra) miljoenen al kan ruiken.

Datzelfde geldt ook voor Simon Deli, die ondanks zijn kleine misrekening bij het doelpunt van PSG, alweer een ijzersterke wedstrijd afleverde. De Ivoriaan is het type verdediger dat menig club er wel bij wil. Stevig, veel présence én meer dan degelijke voeten. Zijn marktwaarde is momenteel bepaald op 6 miljoen euro, maar indien hij zo blijft spelen, zal die ongetwijfeld nog toenemen.

Al zeker wanneer Club Brugge ook na de winter nog Europees actief zou zijn, dan wel in de Champions League of de Europa League. De effectieve transferprijs zou bovendien ook een pak hoger moeten liggen dan zijn marktwaarde. Met een contract tot 2022, staat Blauw-Zwart alvast stevig in zijn schoenen.

LEES OOK: Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Zullen ze komende zomer verkassen bij Club?

Meest recent

Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

0
0
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

34
34
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

38
38
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

210
210
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

110
110
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

289
289
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

296
296
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

438
438
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

409
409
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

188
188
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

293
293
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

238
238
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

341
341
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

362
362
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

536
536
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

268
268
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

332
332
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

348
348
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

435
435
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

279
279
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

360
360
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

700
700
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

488
488
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

163
163
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

178
178

Meer sportnieuws