Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

892 stemmen
Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

De wedstrijd tussen Paris Saint Germain en Club Brugge zal vooral worden herdacht door de penalty-frats van Mbaye Diagne, jammer genoeg. Want wat er absoluut niet uit het oog mag worden verloren, is dat Blauw-Zwart zich alweer prima presenteerde op het Europese toneel tegen een absolute grootmacht.

In de tweede helft was Club zelfs zowaar de betere ploeg en verdiende het dan ook zeker/minstens een gelijkspel. Dat kwam er uiteindelijk dus niet, maar mogelijk rekenen de Bruggelingen zich straks wel opnieuw rijk met enkele lucratieve transfers. Zo zullen vooral Simon Deli en Dennis Bonaventure zich vermoedelijk alweer in enkele lijstjes van Europese clubs gespeeld hebben.

De Nigeriaanse aanvaller was al eens de grote man, met zijn twee doelpunten in Bernabeu. Het Engelse Leicester zou zelfs al een transfer overwegen, waarbij een bedrag wordt genoemd van zo’n 20 miljoen euro. Na zijn prestatie van woensdag, is het niet ondenkbaar dat The Foxes straks concurrentie zullen krijgen. Goed nieuws voor Club, dat de (extra) miljoenen al kan ruiken.

Datzelfde geldt ook voor Simon Deli, die ondanks zijn kleine misrekening bij het doelpunt van PSG, alweer een ijzersterke wedstrijd afleverde. De Ivoriaan is het type verdediger dat menig club er wel bij wil. Stevig, veel présence én meer dan degelijke voeten. Zijn marktwaarde is momenteel bepaald op 6 miljoen euro, maar indien hij zo blijft spelen, zal die ongetwijfeld nog toenemen.

Al zeker wanneer Club Brugge ook na de winter nog Europees actief zou zijn, dan wel in de Champions League of de Europa League. De effectieve transferprijs zou bovendien ook een pak hoger moeten liggen dan zijn marktwaarde. Met een contract tot 2022, staat Blauw-Zwart alvast stevig in zijn schoenen.

LEES OOK: 'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Zullen ze komende zomer verkassen bij Club?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

45
45
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

131
131
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

33
33
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

130
130
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

68
68
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

57
57
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

143
143
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

233
233
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

330
330
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

181
181
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

524
524
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

56
56
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

327
327
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

246
246
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

360
360
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

242
242
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

169
169
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

214
214
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

166
166
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

65
65
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

633
633
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

288
288
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws