Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

door
Club-duo speelt zich in de kijker in Europa: Blauw-Zwart ruikt nieuwe jackpot

De wedstrijd tussen Paris Saint Germain en Club Brugge zal vooral worden herdacht door de penalty-frats van Mbaye Diagne, jammer genoeg. Want wat er absoluut niet uit het oog mag worden verloren, is dat Blauw-Zwart zich alweer prima presenteerde op het Europese toneel tegen een absolute grootmacht.

In de tweede helft was Club zelfs zowaar de betere ploeg en verdiende het dan ook zeker/minstens een gelijkspel. Dat kwam er uiteindelijk dus niet, maar mogelijk rekenen de Bruggelingen zich straks wel opnieuw rijk met enkele lucratieve transfers. Zo zullen vooral Simon Deli en Dennis Bonaventure zich vermoedelijk alweer in enkele lijstjes van Europese clubs gespeeld hebben.

De Nigeriaanse aanvaller was al eens de grote man, met zijn twee doelpunten in Bernabeu. Het Engelse Leicester zou zelfs al een transfer overwegen, waarbij een bedrag wordt genoemd van zo’n 20 miljoen euro. Na zijn prestatie van woensdag, is het niet ondenkbaar dat The Foxes straks concurrentie zullen krijgen. Goed nieuws voor Club, dat de (extra) miljoenen al kan ruiken.

Datzelfde geldt ook voor Simon Deli, die ondanks zijn kleine misrekening bij het doelpunt van PSG, alweer een ijzersterke wedstrijd afleverde. De Ivoriaan is het type verdediger dat menig club er wel bij wil. Stevig, veel présence én meer dan degelijke voeten. Zijn marktwaarde is momenteel bepaald op 6 miljoen euro, maar indien hij zo blijft spelen, zal die ongetwijfeld nog toenemen.

Al zeker wanneer Club Brugge ook na de winter nog Europees actief zou zijn, dan wel in de Champions League of de Europa League. De effectieve transferprijs zou bovendien ook een pak hoger moeten liggen dan zijn marktwaarde. Met een contract tot 2022, staat Blauw-Zwart alvast stevig in zijn schoenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

Zullen ze komende zomer verkassen bij Club?

Meest recent

'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

113
113
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

118
118
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

76
76
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

253
253
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

283
283
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

62
62
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

143
143
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

195
195
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

138
138
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

425
425
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

650
650
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

158
158
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

741
741
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

407
407
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

202
202
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

146
146
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

458
458
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

213
213
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

38
38
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

254
254
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

107
107
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

409
409
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

396
396
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

64
64

Meer sportnieuws