'Arsenal vindt oplossing voor verguisde Xhaka'

door
'Arsenal vindt oplossing voor verguisde Xhaka'

De wegen tussen Granit Xhaka en Arsenal lijken deze winter te gaan scheiden. De voormalig aanvoerder van The Gunners heeft zich onmogelijk gemaakt bij de club, waardoor een voortijdig vertrek voor beide partijen de beste optie lijkt. 


De middenvelder had eind oktober een emotionele uitspatting richting de eigen supporters in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace. De fans trakteerden Xhaka op een fluitconcert toen hij gewisseld werd, waarna de 27-jarige Zwitser reageerde met 'f*ck off' en een aantal obscene gebaren. Xhaka moest zijn aanvoerdersband inleveren en is sindsdien geen onderdeel meer van de Arsenal-selectie. 

Voor Xhaka is het belangrijk om te blijven spelen, met oog op het naderende EK in de zomer van 2020. Bij Arsenal lijkt dat niet meer te kunnen, waardoor hij in januari waarschijnlijk zijn heil ergens anders zoekt. Volgens The Times is een transfer dan zeer waarschijnlijk. Xhaka, die een contract heeft lopen tot 2023, wordt in verband gebracht met een terugkeer naar de Bundesliga, al noemt het dagblad geen specifieke clubs. In 2016 maakte hij de overstap van Borussia Mönchengladbach naar Londen.

UPDATE 8/11

Eén dag later kan The Times dan toch een naam plakken op een geïnteresseerde ploeg. Volgens de Britse krant zou reeksgenoot Newcastle United Arsenal en Xhaka uit de nood willen helpen. The Magpies zouden naar verluidt klaar staan om de Zwitserse middenvelder tijdens de wintermercato binnen te halen. Wellicht aan een fel verminderde prijs, lijkt ons.

LEES OOK: West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

Moest Xhaka nog een kans krijgen bij Arsenal?

Meest recent

Genk glundert: El Ouahd wint Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe Play-Offs. Ondanks ...

0
0
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

78
78
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

58
58
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

281
281
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

124
124
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

145
145
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

367
367
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

627
627
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

260
260
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

578
578
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

347
347
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

529
529
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

496
496
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

58
58
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

251
251
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

392
392
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

541
541
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

142
142
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

313
313
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

188
188
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

403
403
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

743
743

Meer sportnieuws