'Arsenal vindt oplossing voor verguisde Xhaka'

door
'Arsenal vindt oplossing voor verguisde Xhaka'

De wegen tussen Granit Xhaka en Arsenal lijken deze winter te gaan scheiden. De voormalig aanvoerder van The Gunners heeft zich onmogelijk gemaakt bij de club, waardoor een voortijdig vertrek voor beide partijen de beste optie lijkt. 


De middenvelder had eind oktober een emotionele uitspatting richting de eigen supporters in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace. De fans trakteerden Xhaka op een fluitconcert toen hij gewisseld werd, waarna de 27-jarige Zwitser reageerde met 'f*ck off' en een aantal obscene gebaren. Xhaka moest zijn aanvoerdersband inleveren en is sindsdien geen onderdeel meer van de Arsenal-selectie. 

Voor Xhaka is het belangrijk om te blijven spelen, met oog op het naderende EK in de zomer van 2020. Bij Arsenal lijkt dat niet meer te kunnen, waardoor hij in januari waarschijnlijk zijn heil ergens anders zoekt. Volgens The Times is een transfer dan zeer waarschijnlijk. Xhaka, die een contract heeft lopen tot 2023, wordt in verband gebracht met een terugkeer naar de Bundesliga, al noemt het dagblad geen specifieke clubs. In 2016 maakte hij de overstap van Borussia Mönchengladbach naar Londen.

UPDATE 8/11

Eén dag later kan The Times dan toch een naam plakken op een geïnteresseerde ploeg. Volgens de Britse krant zou reeksgenoot Newcastle United Arsenal en Xhaka uit de nood willen helpen. The Magpies zouden naar verluidt klaar staan om de Zwitserse middenvelder tijdens de wintermercato binnen te halen. Wellicht aan een fel verminderde prijs, lijkt ons.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Moest Xhaka nog een kans krijgen bij Arsenal?

Meest recent

Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

6
6
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

80
80
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

64
64
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

21
21
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

31
31
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

29
29
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

167
167
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

274
274
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

114
114
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

80
80
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

194
194
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

438
438
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

331
331
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

109
109
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

357
357
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

408
408
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

116
116
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

186
186
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

205
205

Meer sportnieuws