'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

door
'Anderlecht riskeert koude douche op transfermarkt'

RSC Anderlecht is zeker niet aan zijn beste seizoen bezig, maar een aantal spelers konden de voorbije maanden wel charmeren. Op het middenveld bijvoorbeeld, toont Albert Sambi Lokonga zich al eventjes tot één van de smaakmakers. De club wil hem dan ook nog een poos aan boord houden. 


Daarom lopen al een hele tijd gesprekken om zijn contract open te breken, maar voorlopig wordt er maar geen doorbraak in die onderhandelingen gevonden. Een netelige situatie voor Paars-Wit: zijn huidige verbintenis loopt immers na het seizoen af en het zou een drama zijn moest de 20-jarige straks gratis de deur uitlopen. 

Om dat scenario te voorkomen, heeft RSCA nu een tussenoplossing gevonden. Zo laat de club via de officiële kanalen weten dat de optie in zijn huidige contract gelicht is. "Daardoor blijft de middenvelder ook volgend seizoen nog aan de club verbonden. De komende maanden onderhandelt RSCA ook in alle rust verder met het management van de speler over de contractverlenging van Albert", zo laat Anderlecht weten op de clubwebstek.

UPDATE 8/11

Volgens La Dernière Heure lichtte Anderlecht de optie in het contract van Sambi Lokonga middels een aangetekende brief. Zo bouwt Anderlecht zekerheid in om hun goudhaantje niet te verliezen tijdens de zomermercato. Maar de krant weet ook dat de gesprekken voor een langer verblijf tussen de entourage van Lokonga - onder andere broer en Standardspeler Paul-José Mpoku - wel érg lang blijven aanslepen. De onderhandelingen lopen al maanden, en aldus erg moeizaam. Als Anderlecht de volgende zomermercato ingaat met een Lokonga in zijn laatste contractjaar, dan bestaat de mogelijkheid op een eventueel vertrek. En aan een fel gereduceerde prijs. 

LEES OOK: Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Zal Lokonga nog bijtekenen voor de zomer?

Meest recent

Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

25
25
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

16
16
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

37
37
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

215
215
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

60
60
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

188
188
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

21
21
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

386
386
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

205
205
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

56
56
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

103
103
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

65
65
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

316
316
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

284
284
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

99
99
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

195
195
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

219
219
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

221
221
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

194
194
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

87
87
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

47
47
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

192
192
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

92
92

Meer sportnieuws