Diagne krijgt openlijk steun van ploegmaats, ook Club-fans genadig

door
Diagne krijgt openlijk steun van ploegmaats, ook Club-fans genadig

Mbaye Diagne heeft zich in nesten gewerkt bij Club Brugge. De Senegalese spits zal vermoedelijk worden aangepakt na zijn egoïstisch gedrag op het veld van PSG eerder deze week. Al wordt hij niet door iedereen met alle zonden van Israël overladen.

Zo brachten enkele teamgenoten openlijk hun steun uit aan Diagne op Instagram. Bij zijn ‘excuses-post’ kwamen namelijk spelers als Clinton Mata, Odilon Kossounou en David Okereke met enkele hartjes om de Senegalees een hart onder de riem te steken. Diegene die het meest steun uitte, was echter Simon Deli.

Die postte namelijk zelf een duidelijke boodschap op Instagram: “We winnen en verliezen samen. We zijn een team en een familie. We moeten er samen voor blijven gaan.” Dat naast een foto van hem en Diagne samen, wat duidelijk maakt dat hij de fans oproept om de aanvaller te blijven steunen, net als de rest van het team.

En die fans willen daar klaarblijkelijk wel gehoor aan geven. Want zo stelde Birger Vandendriessche, voorzitter van supportersclub The Blues of FC Bruges bij Het Nieuwsblad dat hij niet helemaal wordt afgeschreven: “In onze kern heeft hij een uniek profiel. Tijdens vorige wedstrijden heeft hij al getoond dat hij iets kan”, klinkt het namelijk.

Al verwacht hij wel dat Club actie zal ondernemen, maar niet al te drastisch: “Ik verwacht dat er vanuit Club een duidelijk signaal voor Diagne komt. Clement kennende zal dit niet ongestraft passeren. Waarschijnlijk zullen we hem de komende weken dus niet zien.”
Dit bericht bekijken op Instagram

To the Club Brugge family: I'm absolutely sorry for last night. I've made a big mistake and I will do everything to give this big club and his fans back what they deserve. I hope you can forgive me...💙🖤

Een bericht gedeeld door Mbaye Jr Diagne (@mbayediagne909) op

LEES OOK: Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Moeten de fans hem vergeven?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

92
92
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

82
82
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

96
96
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

286
286
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

402
402
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

153
153
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

134
134
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

322
322
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

20
20
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

103
103
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

101
101
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

245
245
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

121
121
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

72
72
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

91
91
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

199
199
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

45
45
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

187
187
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

183
183
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

272
272
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

81
81
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

374
374
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

258
258
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

205
205

Meer sportnieuws