"Pogba terug bij Juventus? Daar durf ik op te wedden"

110 stemmen

Paul Pogba zal ooit het shirt van Juventus weer dragen. Daar is Javier Rabalta, voormalig hoofdscout van zowel Manchester United als De Oude Dame, zeker van. Vooral als The Mancunians zich weer niet weten te plaatsen voor de Champions League, is de Franse middenvelder niet te behouden.


"Zonder Champions League-voetbal is het voorbestemd dat Paul Manchester United zal verlaten", concludeert Ribalta in gesprek met Tuttosport. De scout weet dat Juventus in de afgelopen periode ook in verband is gebracht met Kylian Mbappé, João Félix en Erling Braut Haland, maar Pogba heeft volgens hem de beste papieren om een contract te tekenen in Turijn. "Het zijn stuk voor stuk moeilijke transfers, maar ik zou met een vriend om een pizza wedden dat Pogba terugkeert bij Juventus."

Tussen 2012 en 2016 speelde de Fransman al voor I Bianconeri. Pogba liet in de zomer weten dat hij een 'nieuwe uitdaging elders' niet uit de weg zou gaan. "Er is hier veel over gezegd, maar de toekomst zal het uitwijzen. Het vraagteken zal voorlopig niet verdwijnen. Maar, zoals ik al eerder heb aangegeven, ben ik nu in Manchester. Ik heb veel plezier met mijn ploeggenoten en wil elke wedstrijd winnen. Ik geef altijd alles, als ik mag voetballen ben ik altijd op mijn best. Ik hou ervan, het is mijn beroep. Op het veld zal ik altijd honderd procent geven", liet Pogba onlangs optekenen in de Engelse media.

De Franse middenvelder werd ook meermaals gelinkt aan Real Madrid, daar trainer Zinédine Zidane een groot bewonderaar is van zijn landgenoot. Een deal met De Koninklijke kwam ook niet van de grond, al is het mogelijk dat Real volgend jaar terugkeert voor Pogba. Zijn contract bij Manchester United, dat hem niet wil verkopen, loopt door tot medio 2021, met de optie vanuit de club tot nog een jaar. Pogba is vanwege een voetblessure pas in december weer inzetbaar.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

Zal Pogba in de zomer terugkeren naar Juventus?

Meest recent

Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

0
0
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

12
12
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

22
22
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

119
119
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

159
159
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

312
312
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

285
285
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

349
349
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

215
215
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

59
59
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

439
439
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

313
313
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

328
328
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

156
156
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

57
57
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

265
265
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

321
321
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

465
465
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

250
250
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1620
1620
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

616
616
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

259
259
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

163
163
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

362
362
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

337
337

Meer sportnieuws