"Pogba terug bij Juventus? Daar durf ik op te wedden"

door

Paul Pogba zal ooit het shirt van Juventus weer dragen. Daar is Javier Rabalta, voormalig hoofdscout van zowel Manchester United als De Oude Dame, zeker van. Vooral als The Mancunians zich weer niet weten te plaatsen voor de Champions League, is de Franse middenvelder niet te behouden.


"Zonder Champions League-voetbal is het voorbestemd dat Paul Manchester United zal verlaten", concludeert Ribalta in gesprek met Tuttosport. De scout weet dat Juventus in de afgelopen periode ook in verband is gebracht met Kylian Mbappé, João Félix en Erling Braut Haland, maar Pogba heeft volgens hem de beste papieren om een contract te tekenen in Turijn. "Het zijn stuk voor stuk moeilijke transfers, maar ik zou met een vriend om een pizza wedden dat Pogba terugkeert bij Juventus."

Tussen 2012 en 2016 speelde de Fransman al voor I Bianconeri. Pogba liet in de zomer weten dat hij een 'nieuwe uitdaging elders' niet uit de weg zou gaan. "Er is hier veel over gezegd, maar de toekomst zal het uitwijzen. Het vraagteken zal voorlopig niet verdwijnen. Maar, zoals ik al eerder heb aangegeven, ben ik nu in Manchester. Ik heb veel plezier met mijn ploeggenoten en wil elke wedstrijd winnen. Ik geef altijd alles, als ik mag voetballen ben ik altijd op mijn best. Ik hou ervan, het is mijn beroep. Op het veld zal ik altijd honderd procent geven", liet Pogba onlangs optekenen in de Engelse media.

De Franse middenvelder werd ook meermaals gelinkt aan Real Madrid, daar trainer Zinédine Zidane een groot bewonderaar is van zijn landgenoot. Een deal met De Koninklijke kwam ook niet van de grond, al is het mogelijk dat Real volgend jaar terugkeert voor Pogba. Zijn contract bij Manchester United, dat hem niet wil verkopen, loopt door tot medio 2021, met de optie vanuit de club tot nog een jaar. Pogba is vanwege een voetblessure pas in december weer inzetbaar.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Zal Pogba in de zomer terugkeren naar Juventus?

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

0
0
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

8
8
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

230
230
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

60
60
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

110
110
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

111
111
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

138
138
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

108
108
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

71
71
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

48
48
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

87
87
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

339
339
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

193
193
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

289
289
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

130
130
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

204
204
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

266
266
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

606
606
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

234
234
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

236
236
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

429
429
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

331
331
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

471
471

Meer sportnieuws