"Pogba terug bij Juventus? Daar durf ik op te wedden"

110 stemmen

Paul Pogba zal ooit het shirt van Juventus weer dragen. Daar is Javier Rabalta, voormalig hoofdscout van zowel Manchester United als De Oude Dame, zeker van. Vooral als The Mancunians zich weer niet weten te plaatsen voor de Champions League, is de Franse middenvelder niet te behouden.


"Zonder Champions League-voetbal is het voorbestemd dat Paul Manchester United zal verlaten", concludeert Ribalta in gesprek met Tuttosport. De scout weet dat Juventus in de afgelopen periode ook in verband is gebracht met Kylian Mbappé, João Félix en Erling Braut Haland, maar Pogba heeft volgens hem de beste papieren om een contract te tekenen in Turijn. "Het zijn stuk voor stuk moeilijke transfers, maar ik zou met een vriend om een pizza wedden dat Pogba terugkeert bij Juventus."

Tussen 2012 en 2016 speelde de Fransman al voor I Bianconeri. Pogba liet in de zomer weten dat hij een 'nieuwe uitdaging elders' niet uit de weg zou gaan. "Er is hier veel over gezegd, maar de toekomst zal het uitwijzen. Het vraagteken zal voorlopig niet verdwijnen. Maar, zoals ik al eerder heb aangegeven, ben ik nu in Manchester. Ik heb veel plezier met mijn ploeggenoten en wil elke wedstrijd winnen. Ik geef altijd alles, als ik mag voetballen ben ik altijd op mijn best. Ik hou ervan, het is mijn beroep. Op het veld zal ik altijd honderd procent geven", liet Pogba onlangs optekenen in de Engelse media.

De Franse middenvelder werd ook meermaals gelinkt aan Real Madrid, daar trainer Zinédine Zidane een groot bewonderaar is van zijn landgenoot. Een deal met De Koninklijke kwam ook niet van de grond, al is het mogelijk dat Real volgend jaar terugkeert voor Pogba. Zijn contract bij Manchester United, dat hem niet wil verkopen, loopt door tot medio 2021, met de optie vanuit de club tot nog een jaar. Pogba is vanwege een voetblessure pas in december weer inzetbaar.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Zal Pogba in de zomer terugkeren naar Juventus?

Meest recent

Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

13
13
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

378
378
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

82
82
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

244
244
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

109
109
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

214
214
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

612
612
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

301
301
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

257
257
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

368
368
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

333
333
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

257
257
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

168
168
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

403
403
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

288
288
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

143
143
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

118
118
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

177
177
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

212
212
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

158
158
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

100
100
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

472
472
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136

Meer sportnieuws