"Pogba terug bij Juventus? Daar durf ik op te wedden"

door

Paul Pogba zal ooit het shirt van Juventus weer dragen. Daar is Javier Rabalta, voormalig hoofdscout van zowel Manchester United als De Oude Dame, zeker van. Vooral als The Mancunians zich weer niet weten te plaatsen voor de Champions League, is de Franse middenvelder niet te behouden.


"Zonder Champions League-voetbal is het voorbestemd dat Paul Manchester United zal verlaten", concludeert Ribalta in gesprek met Tuttosport. De scout weet dat Juventus in de afgelopen periode ook in verband is gebracht met Kylian Mbappé, João Félix en Erling Braut Haland, maar Pogba heeft volgens hem de beste papieren om een contract te tekenen in Turijn. "Het zijn stuk voor stuk moeilijke transfers, maar ik zou met een vriend om een pizza wedden dat Pogba terugkeert bij Juventus."

Tussen 2012 en 2016 speelde de Fransman al voor I Bianconeri. Pogba liet in de zomer weten dat hij een 'nieuwe uitdaging elders' niet uit de weg zou gaan. "Er is hier veel over gezegd, maar de toekomst zal het uitwijzen. Het vraagteken zal voorlopig niet verdwijnen. Maar, zoals ik al eerder heb aangegeven, ben ik nu in Manchester. Ik heb veel plezier met mijn ploeggenoten en wil elke wedstrijd winnen. Ik geef altijd alles, als ik mag voetballen ben ik altijd op mijn best. Ik hou ervan, het is mijn beroep. Op het veld zal ik altijd honderd procent geven", liet Pogba onlangs optekenen in de Engelse media.

De Franse middenvelder werd ook meermaals gelinkt aan Real Madrid, daar trainer Zinédine Zidane een groot bewonderaar is van zijn landgenoot. Een deal met De Koninklijke kwam ook niet van de grond, al is het mogelijk dat Real volgend jaar terugkeert voor Pogba. Zijn contract bij Manchester United, dat hem niet wil verkopen, loopt door tot medio 2021, met de optie vanuit de club tot nog een jaar. Pogba is vanwege een voetblessure pas in december weer inzetbaar.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

Zal Pogba in de zomer terugkeren naar Juventus?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

113
113
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

129
129
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

30
30
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

145
145
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

218
218
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

270
270
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

540
540
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

105
105
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

481
481
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

563
563
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

175
175
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

67
67
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

176
176
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

75
75
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

89
89
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

247
247
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

689
689
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

197
197
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

313
313
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

155
155
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

46
46
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

126
126

Meer sportnieuws