Diagne niet aan proefstuk toe: twee missers op vier dagen tijd

456
Diagne niet aan proefstuk toe: twee missers op vier dagen tijd

Met nog een kwartier op de klok kon Club Brugge een flinke stap zetten richting een tweede stunt in deze Champions League, maar toen ontbond Mbaye Diagne zijn duivels. De Senegalese spits, even daarvoor ingevallen en zelf de penalty uitgelokt, graaide het leer namelijk weg vanonder de neus van vaste strafschopnemer Hans Vanaken om vervolgens zwak op doelman Keylor Navas te besluiten.


Een onbegrijpelijke beslissing, alvast voor iedereen behalve Diagne zelf misschien. Die kan verwijzen naar het feit dat hij zelf ook wel de nodige ervaring heeft vanop elf meter, zo brengt Het Nieuwsblad tot de aandacht. De huurling van Galatasaray mocht in zijn carrière al 26 strafschoppen trappen en zette er daarvan ook 20 om, goed voor een succesratio van nagenoeg 77 procent. Met 13 op 14 oftewel bijna 93 procent doet Vanaken evenwel nog – een flink stuk – straffer.

Hoewel de spelverdeler van Blauw-Zwart ook dit seizoen nog niet miste besloot Diagne in het Parc des Princes dat zijn tijd nu wel gekomen was, een beslissing waar hij zich niet al te populair mee maakte bij ploegmaats, coaches én publiek. Nochtans zou de spits beter moeten weten, want enkele maanden geleden overkwam hem nog iets gelijkaardigs bij moederclub Galatasaray. Toen miste hij twee penalty's op amper vier dagen tijd, tussendoor zette hij er in de blessuretijd van de eerste match wel nog eentje om. Een teken van lef, of gewoon onbezonnenheid? In Brugge vrezen ze stilaan dat laatste.

LEES OOK: Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

Diagne zal zich nog herpakken bij Club Brugge

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

0
0
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

1
1
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

21
21
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

11
11
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

66
66
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

61
61
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

37
37
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

40
40
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

179
179
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

111
111
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

83
83
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

86
86
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

318
318
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

61
61
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

329
329
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

183
183
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

116
116
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws