Roeselare strikt straffe naam om middenveld te versterken

door
Roeselare strikt straffe naam om middenveld te versterken

Ze staan momenteel gedeeld laatste in 1B en waren eerder dit seizoen zelfs een weekje failliet, maar KSV Roeselare is verre van dood. In een poging een betere tweede periode af te werken haalden de West-Vlamingen nu zelfs een grote naam naar Schiervelde.


Op de clubwebsite valt donderdag namelijk te lezen hoe Arnold Mvuemba een contract ondertekende tot het einde van dit seizoen. De 34-jarige middenvelder speelde in het verleden onder meer voor Olympique Lyon en FC Portsmouth en doorliep alle Franse jeugdelftallen, alvorens bij de A-ploeg voor Congo te kiezen. Doorbreken deed hij trouwens in 2003 bij Stade Rennes onder Laszlo Bölöni, de huidige coach van Antwerp.

De laatste jaren was Mvuemba  wat op de sukkel en vertoefde hij onder meer een seizoen in Qatar, maar opgeteld kan hij wel 300 wedstrijden in de Premier League, Ligue 1 en Europa League voorleggen. Roeselare haalt zo dus een flinke brok ervaring en een grote naam in huis, afwachten of we daar ook op het veld nog iets van terug zien.

Zal Roeselare zich redden in 1B?

Meest recent

Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

12
12
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

56
56
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

69
69
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

34
34
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

73
73
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

274
274
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

325
325
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

200
200
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

227
227
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

260
260
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

505
505
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

103
103
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

161
161
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

215
215
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

116
116
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

169
169
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150

Meer sportnieuws