Lukaku doet monden in Italië openvallen: "Iedereen bij Inter kijkt naar hem"

door
Lukaku doet monden in Italië openvallen:

In de Champions League gaat Internazionale dinsdagavond op bezoek bij Borussia Dortmund. Voor Romelu Lukaku een nieuwe kans om zijn eerste Europese doelpunt namens de Nerazzurri te maken. Maar ondertussen zit hij in de Serie A wel alweer aan negen treffers.


Lukaku heeft zijn start bij Inter dus niet gemist, zaterdag leidde hij zijn ploeg zelfs persoonlijk naar de overwinning met twee goals tegen Bologna. In Italië kijkt men dan ook de ogen uit. Vooral omdat de Rode Duivel bij zijn nieuwe ploeg veel meer doet dan enkel doelpunten maken. "Lukaku is de eerste speler waar iedereen bij Inter naar kijkt als een aanval wordt opgezet. Hij is degene die bepaald of een aanval snel moet voortgezet worden, of dat er even ingehouden moet worden. Hij begint bijna elke aanval op het midden van het veld en eindigt telkens in de zestien. Dat is waarom Conte zo van hem houdt", stelt analist/journalist Mario Sconcerti bij CalcioMercato.

De spits is in Milaan dus veel meer dan enkel een pure afwerker. Stilaan heeft men dan ook meer en meer begrip voor de keuze om Mauro Icardi, die het goed doet op huurbasis bij PSG, te slachtofferen voor zijn komst. "Inter heeft twee van de beste spitsen ter wereld: Icardi en Lukaku. Ze zijn allebei 26 jaar en naderen de beste periode in hun carrière. Conte verkoos Lukaku echter omdat hij fysiek erg sterk is en speelt in functie van het team. Icardi scoort misschien wel meer, hij is veel egoïstischer in zijn acties", aldus Sconcerti.

LEES OOK: Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

Lukaku hoort momenteel bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

5
5
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

15
15
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

16
16
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

100
100
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

55
55
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

77
77
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

34
34
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

100
100
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

101
101
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

100
100
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

137
137
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

106
106
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

117
117
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

46
46
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

424
424
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

191
191
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

132
132
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

281
281
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

401
401
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

329
329
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

535
535
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

101
101
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

341
341
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

271
271

Meer sportnieuws