Lukaku doet monden in Italië openvallen: "Iedereen bij Inter kijkt naar hem"

door
Lukaku doet monden in Italië openvallen:

In de Champions League gaat Internazionale dinsdagavond op bezoek bij Borussia Dortmund. Voor Romelu Lukaku een nieuwe kans om zijn eerste Europese doelpunt namens de Nerazzurri te maken. Maar ondertussen zit hij in de Serie A wel alweer aan negen treffers.


Lukaku heeft zijn start bij Inter dus niet gemist, zaterdag leidde hij zijn ploeg zelfs persoonlijk naar de overwinning met twee goals tegen Bologna. In Italië kijkt men dan ook de ogen uit. Vooral omdat de Rode Duivel bij zijn nieuwe ploeg veel meer doet dan enkel doelpunten maken. "Lukaku is de eerste speler waar iedereen bij Inter naar kijkt als een aanval wordt opgezet. Hij is degene die bepaald of een aanval snel moet voortgezet worden, of dat er even ingehouden moet worden. Hij begint bijna elke aanval op het midden van het veld en eindigt telkens in de zestien. Dat is waarom Conte zo van hem houdt", stelt analist/journalist Mario Sconcerti bij CalcioMercato.

De spits is in Milaan dus veel meer dan enkel een pure afwerker. Stilaan heeft men dan ook meer en meer begrip voor de keuze om Mauro Icardi, die het goed doet op huurbasis bij PSG, te slachtofferen voor zijn komst. "Inter heeft twee van de beste spitsen ter wereld: Icardi en Lukaku. Ze zijn allebei 26 jaar en naderen de beste periode in hun carrière. Conte verkoos Lukaku echter omdat hij fysiek erg sterk is en speelt in functie van het team. Icardi scoort misschien wel meer, hij is veel egoïstischer in zijn acties", aldus Sconcerti.

LEES OOK: Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

Lukaku hoort momenteel bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

4
4
'Leegloop bij Club: volgende transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

26
26
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

34
34
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

7
7
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

29
29
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

169
169
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

45
45
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

204
204
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

28
28
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

66
66
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

83
83
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

290
290
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

170
170
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

481
481
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

449
449
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

106
106
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

168
168
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

205
205
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

197
197
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

319
319
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1242
1242
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

347
347
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

509
509
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

381
381

Meer sportnieuws