Lukaku doet monden in Italië openvallen: "Iedereen bij Inter kijkt naar hem"

door
Lukaku doet monden in Italië openvallen:

In de Champions League gaat Internazionale dinsdagavond op bezoek bij Borussia Dortmund. Voor Romelu Lukaku een nieuwe kans om zijn eerste Europese doelpunt namens de Nerazzurri te maken. Maar ondertussen zit hij in de Serie A wel alweer aan negen treffers.


Lukaku heeft zijn start bij Inter dus niet gemist, zaterdag leidde hij zijn ploeg zelfs persoonlijk naar de overwinning met twee goals tegen Bologna. In Italië kijkt men dan ook de ogen uit. Vooral omdat de Rode Duivel bij zijn nieuwe ploeg veel meer doet dan enkel doelpunten maken. "Lukaku is de eerste speler waar iedereen bij Inter naar kijkt als een aanval wordt opgezet. Hij is degene die bepaald of een aanval snel moet voortgezet worden, of dat er even ingehouden moet worden. Hij begint bijna elke aanval op het midden van het veld en eindigt telkens in de zestien. Dat is waarom Conte zo van hem houdt", stelt analist/journalist Mario Sconcerti bij CalcioMercato.

De spits is in Milaan dus veel meer dan enkel een pure afwerker. Stilaan heeft men dan ook meer en meer begrip voor de keuze om Mauro Icardi, die het goed doet op huurbasis bij PSG, te slachtofferen voor zijn komst. "Inter heeft twee van de beste spitsen ter wereld: Icardi en Lukaku. Ze zijn allebei 26 jaar en naderen de beste periode in hun carrière. Conte verkoos Lukaku echter omdat hij fysiek erg sterk is en speelt in functie van het team. Icardi scoort misschien wel meer, hij is veel egoïstischer in zijn acties", aldus Sconcerti.

LEES OOK: 'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

Lukaku hoort momenteel bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

3
3
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

9
9
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

17
17
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

18
18
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

127
127
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

107
107
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

82
82
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

86
86
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

95
95
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

77
77
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

225
225
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

298
298
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

175
175
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

165
165
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

196
196
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

172
172
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

91
91
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

867
867
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

116
116
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

98
98
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

102
102
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

318
318

Meer sportnieuws