Toch zorgen bij Anderlecht: "Een slecht teken van de spelers"

door
Toch zorgen bij Anderlecht:

Bij Anderlecht kampen ze tegenwoordig met een blessuregolf, want maar liefst tien spelers liggen momenteel in de lappenmand. Franky Vercauteren en het bestuur waren er deze week wel snel bij om de medische staf uit de wind te zetten en te benadrukken dat de vele blessures hen niet te verwijten vallen. Al lijkt er onder de spelers toch enige ongerustheid te heersen.


"Trebel, Sandler en Nasri betalen nu de prijs voor hun problemen van vorig jaar. Makarenko, Najar, Bakkali en Dimata herstellen ook nog steeds van blessures van vorig seizoen. De medische staf van Anderlecht is dus zeker niet verantwoordelijk voor alles, maar desondanks kunnen toch vraagtekens geplaatst worden bij de behandeling van bepaalde spelers", oppert La Dernière Heure immers.

"Het heeft lang geduurd om de juiste diagnose te stellen bij Dimata en Bakkali. Die spelers verloren daardoor kostbare weken, als het zelfs niet meer is. Veel spelers van Anderlecht aarzelen momenteel niet om buiten de club een 'second opinion' te gaan zoeken voor ze beslissen over een operatie. Dat gebeurt bij andere clubs ook, maar dat het bij Anderlecht zo systematisch gebeurt, is toch een slecht teken wat betreft het vertrouwen van de spelers in de medische staf. De spelers en de staf zullen dan ook hopen dat die versterkt zal worden..."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

Trending:

Milan zet Club onder druk voor Jashari:
Milan zet Club onder druk voor Jashari: "Geweldig aanbod"

Denk je dat er bij Anderlecht een probleem is met de medische staf?

Meest recent

Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

39
39
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

88
88
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

157
157
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

252
252
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

60
60
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

180
180
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

637
637
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

199
199
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

339
339
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

647
647
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

421
421
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

197
197
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1383
1383
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

149
149
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

627
627
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

163
163
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

775
775
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

282
282
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

674
674
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

256
256
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

848
848
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

674
674
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

986
986
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

664
664
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

373
373

Meer sportnieuws