TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op stunt, David spreekt over vertrek bij Gent

358 stemmen
TRANSFERUURTJE: Anderlecht aast op stunt, David spreekt over vertrek bij Gent

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht gaan ze in januari nog op zoek naar versterking en daarbij azen ze op een stunt. Zo zou de naam van Lucas Biglia opnieuw rond gaan als nieuwe nummer zes. De Argentijn terughalen lijkt wel zo goed als onmogelijk te zijn, want hij is momenteel nog steeds titularis bij AC Milan.



Een andere gewenste transfer lijkt er wel te komen. Anderlecht lijkt immers definitief verlost te raken van Josue Sa. De verdediger presteert goed op uitleenbasis bij Huesca en de Spaanse tweedeklasser zou bereid zijn om de aankoopoptie in diens huurovereenkomst te gaan lichten.

AA Gent moet vrezen dat het komende zomer Jonathan David gaat verliezen. De Canadees gaf in Sport/Voetbalmagazine aan dan wel open te staan voor een transfer. "Aan geïnteresseerde clubs die nu nog twijfelen, wil ik tonen dat er vorig seizoen geen geluk mee gemoeid was. Als ik daarin slaag, is het mogelijk mijn laatste seizoen bij Gent", verklaarde hij.



Antwerp plukte afgelopen zomer Alexis De Sart weg bij STVV, maar over die transfer bestond heel wat discussie. De Great Old haalde de middenvelder transfervrij binnen, terwijl ze op Stayen beweerden dat hij nog bij hen onder contract lag. Nu zouden beide partijen een akkoord bereikt hebben en zou Antwerp alsnog een transfersom betalen. In die onderhandelingen zou Herman Van Holsbeeck een opvallende rol gespeeld hebben.

BUITENLAND

Toby Alderweireld mag hopen op een zeer fraaie transfer. Niemand minder dan Juventus stuurde afgelopen weekend een scout voor hem naar de wedstrijd tussen Tottenham en Liverpool. In die wedstrijd kwamen de Italianen ook Son Heung-Min, Christian Eriksen en Mohamed Salah in de gaten houden.



Jose Mourinho lijkt tien maanden na zijn ontslag bij Manchester United klaar voor een nieuwe uitdaging en nu zou hij zijn zinnen gezet hebben op een zeer opvallende job. Hij zou het immers wel zien zitten om bij Arsenal aan de slag te gaan als de Gunners Unai Emery zouden ontslaan. Nochtans was Arsenal jarenlang één van de grootste rivalen van Mourinho toen hij coach was van United en eerder Chelsea.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Is David klaar voor een stap naar een betere competitie?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

0
0
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

29
29
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

17
17
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

67
67
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

132
132
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

591
591
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

81
81
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

206
206
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

136
136
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

477
477
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

445
445
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

144
144
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

298
298
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

43
43
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

196
196
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

474
474
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

632
632
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

137
137
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

375
375
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

57
57
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206

Meer sportnieuws