Vete tussen Vadis en Vercauteren borrelt weer op: "Dat onthul ik in mijn boek"

door
Vete tussen Vadis en Vercauteren borrelt weer op:

Donderdagavond staan Anderlecht en AA Gent tegenover elkaar en dat wordt ook een beetje een duel tussen Franky Vercauteren en Vadis Odjidja. De twee werkten meer dan tien jaar geleden samen bij Anderlecht en houden een gespannen relatie over aan die periode. Odjidja verwijt Vercauteren dat hij niet kon doorbreken bij Paars-Wit - pas na diens ontslag kreeg hij zijn kans -, terwijl Vercauteren uiteraard vindt dat het niet zijn schuld is.


In La Dernière Heure vliegen de verwijten weer heen en weer tussen de twee. "Dat ik zelfs in de titelmatch tegen Brussels (6-0-winst in 2007, nvdr) niet mocht invallen, was één voorbeeld. Maar ook als er veel middenvelders geblesseerd waren en ik voelde dat het mijn moment was, vond hij nog constructies uit om anderen te laten spelen. Bepaalde spelers, zoals Marc De Man, hadden zeer veel krediet", herinnert Odjidja zich.

"Maar goed, Vercauteren was de baas. Hij moest zich niet verantwoorden ten opzichte van een jongere. Het klopt dat hij daags na zijn ontslag me gebeld heeft om te zeggen dat hij me niet mocht laten spelen van het bestuur. Of dat waar is of niet, is niet meer belangrijk."

Vercauteren zelf wil er niet te veel op ingaan. "Het echte verhaal, dat zal ik onthullen in mijn biografie", glimlacht hij. "Maar wat mij stoort, is dat men zegt dat hij zijn kans niet gekregen heeft. Een speler moet zelf zijn kans grijpen. Als hij beter was geweest dan de rest, dan had hij wel in de ploeg gestaan, geloof me. Op dat moment was hij gewoon niet klaar."

LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Denk je dat Odjidja extra gemotiveerd zal zijn?

Meest recent

Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

9
9
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

6
6
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

24
24
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

73
73
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

20
20
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

57
57
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

79
79
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

59
59
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

115
115
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

340
340
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

100
100
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

330
330
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

293
293
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

446
446
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

231
231
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

670
670
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

577
577
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

246
246
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

132
132
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

389
389
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

499
499

Meer sportnieuws