Vete tussen Vadis en Vercauteren borrelt weer op: "Dat onthul ik in mijn boek"

door
Vete tussen Vadis en Vercauteren borrelt weer op:

Donderdagavond staan Anderlecht en AA Gent tegenover elkaar en dat wordt ook een beetje een duel tussen Franky Vercauteren en Vadis Odjidja. De twee werkten meer dan tien jaar geleden samen bij Anderlecht en houden een gespannen relatie over aan die periode. Odjidja verwijt Vercauteren dat hij niet kon doorbreken bij Paars-Wit - pas na diens ontslag kreeg hij zijn kans -, terwijl Vercauteren uiteraard vindt dat het niet zijn schuld is.


In La Dernière Heure vliegen de verwijten weer heen en weer tussen de twee. "Dat ik zelfs in de titelmatch tegen Brussels (6-0-winst in 2007, nvdr) niet mocht invallen, was één voorbeeld. Maar ook als er veel middenvelders geblesseerd waren en ik voelde dat het mijn moment was, vond hij nog constructies uit om anderen te laten spelen. Bepaalde spelers, zoals Marc De Man, hadden zeer veel krediet", herinnert Odjidja zich.

"Maar goed, Vercauteren was de baas. Hij moest zich niet verantwoorden ten opzichte van een jongere. Het klopt dat hij daags na zijn ontslag me gebeld heeft om te zeggen dat hij me niet mocht laten spelen van het bestuur. Of dat waar is of niet, is niet meer belangrijk."

Vercauteren zelf wil er niet te veel op ingaan. "Het echte verhaal, dat zal ik onthullen in mijn biografie", glimlacht hij. "Maar wat mij stoort, is dat men zegt dat hij zijn kans niet gekregen heeft. Een speler moet zelf zijn kans grijpen. Als hij beter was geweest dan de rest, dan had hij wel in de ploeg gestaan, geloof me. Op dat moment was hij gewoon niet klaar."

LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

🚀

Denk je dat Odjidja extra gemotiveerd zal zijn?

Meest recent

Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

9
9
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

126
126
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

113
113
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

69
69
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

204
204
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

35
35
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

106
106
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

93
93
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

66
66
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

224
224
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

221
221
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

379
379
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

54
54
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

173
173
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

84
84
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

287
287
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

137
137
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

496
496
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

191
191
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

97
97
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

446
446
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

187
187
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

761
761

Meer sportnieuws