Vercauteren over blessurecrisis bij Anderlecht: "Het is niet hun schuld"

door
Vercauteren over blessurecrisis bij Anderlecht:

De ziekenboeg van Anderlecht zit dezer dagen behoorlijk vol. Vandaag raakte bekend dat Adrien Trebel enkele weken out zal zijn, terwijl ook onder meer Vincent Kompany, Philippe Sandler, Nacer Chadli, Samir Nasri en Landry Dimata nog steeds in de lappenmand liggen. Franky Vercauteren moet dus puzzelen in zijn eerste weken.


"We hebben 37 spelers, daar moet je normaal gezien iets van kunnen maken. Maar als je 10 geblesseerde spelers hebt, dan is dat iets dat je niet verwacht", geeft hij toe aan Sporza. " We zitten met een aantal belangrijke afwezigen, maar je mag daar niet over blijven klagen. Dit is een gegeven waar je moet mee leven. Het is vervelend dat de opties kleiner worden, maar we moeten oplossingen zoeken. Voor een club als Anderlecht is het aantal geblesseerde spelers geen excuus. Ziekte, schorsingen, blessures: dat hoort er nu eenmaal bij in het voetbal."

Bij zoveel blessures zou er al eens naar de medische staf gewezen worden, maar dat weigert Vercauteren te doen. "Arjen Robben heeft zijn hele carrière lang met de beste medische staf gewerkt en toch was hij veel geblesseerd. Blessures, of ze voorkomen, zijn de verantwoordelijkheid van iedereen, van een heel team. Iedereen moet zich afvragen of hij goed werkt. Ik ga niemand als schuldige aanwijzen, integendeel."

LEES OOK: Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Moeten ze zich bij Anderlecht zorgen maken over de blessures?

Meest recent

Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

53
53
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

77
77
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

141
141
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

551
551
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

110
110
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

209
209
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

535
535
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

29
29
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

26
26
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

533
533
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

65
65
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

81
81
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

211
211
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

81
81
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

140
140
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

813
813
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

213
213
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

104
104
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

352
352
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

321
321
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

289
289
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

282
282
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

769
769
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

440
440

Meer sportnieuws