Conte luidt alarmbel voor Lukaku en Martinez

door
Conte luidt alarmbel voor Lukaku en Martinez

Internazionale sprong dinsdagavond naar een voorlopige leidersplaats in de Serie A door met 2-1 te winnen van Brescia. Romelu Lukaku toonde zich weer van goudwaarde voor zijn ploeg door de tweede treffer op fraaie wijze binnen te krullen. En ook zijn spitsbroeder Lautaro Martinez pikte opnieuw een doelpuntje mee.


Inter beschikt dus over een nieuw koningskoppel, toch luidde coach Antonio Conte achteraf de alarmbel over zijn gouden duo. Zo vreest hij voor de zware fysieke belasting die de twee spitsen moeten dragen. "Ze hebben vrijwel iedere wedstrijd gespeeld dit seizoen. We hebben een alternatief met Sebastiano Esposito, maar hij is nog maar zeventien jaar oud. We lopen het risico dat Romelu en Lautaro geblesseerd raken als ze geen rust krijgen. Dan hebben we echt een probleem. Ik denk dat iedere coach zich zorgen zou maken in mijn situatie", klonk het bij Sky Italia.

Inter heeft inderdaad niet de meest brede kern, zeker niet om op drie fronten te strijden. In de wintermercato wordt dan ook extra spelersmateriaal verwacht, maar tot die tijd moet Conte roeien met de riemen die hij heeft. "We laten de motor maximaal draaien en dat kan niet lang meer duren. Het zijn telkens dezelfde spelers die het moeten doen. Ze worstelden vandaag enorm. Het was onze vierde wedstrijd in negen dagen, met dezelfde spelers. Dan is ieder resultaat acceptabel. Het enige dat ik kan doen is ze bedanken voor de vechtlust die ze tot het einde toonden."

LEES OOK: 'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Lukaku moet rust krijgen in de twee komende interlands ...

Meest recent

Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

25
25
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

41
41
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

45
45
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

32
32
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

420
420
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

82
82
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

51
51
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

73
73
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

242
242
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

147
147
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

166
166
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

52
52
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

230
230
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

57
57
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

107
107
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

565
565
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

221
221
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

130
130
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

289
289
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

486
486
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

296
296
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

696
696
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

512
512

Meer sportnieuws