Romelu Lukaku verliet afgelopen zomer Manchester voor Milaan. Ook bij Inter is de Rode Duivel niet helemaal onbesproken, maar de cijfers die hij kan voorleggen, mogen er zeker zijn.

Lukaku speelde intussen negen wedstrijden in de Serie A, en daarin wist de Belgische aanvaller zes keer te scoren. Sowieso al fraaie cijfers, maar dat worden ze nog meer als ze naast die van enkele andere ex-spitsen van Inter worden gelegd.
Dat deden ze bij Eleven Sports, en daaruit blijkt dat na negen wedstrijden Lukaku enkel Ronaldo voor zich moet dulden. De Braziliaan was namelijk goed voor zeven doelpunten in zijn eerste negen partijen. Big Rom laat daarmee wel grote namen als Vieri, Ibrahimovic en andere Zamorano's achter zich.
🚀 Iedereen leest dit nu
Toont dit iets aan?