'Advocaat licht tipje van de sluier over Feyenoord'

door
'Advocaat licht tipje van de sluier over Feyenoord'

Jaap Stam besliste vandaag om het voor bekeken te houden als trainer van het Nederlandse Feyenoord Rotterdam. De Nederlandse ex-speler van onder meer Manchester United en AC Milan was pas aan zijn eerste seizoen bezig bij de Rotterdammers, maar bezweek onder de druk van de zwaar teleurgestelde fans. Ondertussen verschijnt er in de Nederlandse pers maar één naam als kandidaat-opvolger: Dick Advocaat.  


Volgens Voetbal International zal Dick Advocaat binnenkort het roer overnemen bij Feyenoord. "Stam was deze zomer al tweede keus bij het Feyenoord-bestuur. Dick Advocaat was toen al de topkandidaat, maar doordat het nieuws uitlekte ging de deal niet door. De Feyenoord-fans zagen het namelijk niet zitten met 'oude Dick'. Ondertussen zullen ze er wel anders over denken. Dick is de puinruimer die ze nodig hebben bij Feyenoord én hij is vrij. Hij staat ongetwijfeld te trappelen om eraan te beginnen", aldus het Nederlandse medium.  

Dick Advocaat kan terugkijken op een rijkgevulde carrière als speler en als trainer. De 'Kleine Generaal' was tussen 2009 en 2010 zelfs even bondscoach van de Rode Duivels. Na amper zes maanden besloot de Nederlander al om op te stappen bij de Belgen, en te gaan voor een lucratief avontuur als bondscoach van Rusland. 

UPDATE 29/10

Dick Advocaat zou de favoriet zijn om de scepter over te nemen van Jaap Stam bij Feyenoord. Aan de Nederlandse radiozender NPO reageerde de gewezen bondscoach van de Rode Duivels. "Ik vind het moeilijk om te liegen. Dat ze interesse hebben, dat is wel zo. Feyenoord gaat een beslissing nemen over wat ze willen doen en dat zullen ze ter zijner tijd wel bekend maken." De gesprekken tussen Feyenoord en Advocaat zijn dus gaande. Afwachten of de Nederlander binnenkort nog een club mag toevoegen aan zijn lange lijst van werkgevers ..

LEES OOK: VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

Past Advocaat bij Feyenoord?

Meest recent

Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

10
10
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

71
71
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

30
30
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

77
77
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

111
111
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

306
306
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

287
287
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

202
202
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

230
230
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

195
195
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

118
118
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

134
134
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

62
62
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

178
178
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

454
454
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

397
397
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

287
287
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

143
143
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

444
444
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

837
837
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

292
292
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

241
241
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

185
185
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

460
460

Meer sportnieuws