'Advocaat licht tipje van de sluier over Feyenoord'

488 stemmen
'Advocaat licht tipje van de sluier over Feyenoord'

Jaap Stam besliste vandaag om het voor bekeken te houden als trainer van het Nederlandse Feyenoord Rotterdam. De Nederlandse ex-speler van onder meer Manchester United en AC Milan was pas aan zijn eerste seizoen bezig bij de Rotterdammers, maar bezweek onder de druk van de zwaar teleurgestelde fans. Ondertussen verschijnt er in de Nederlandse pers maar één naam als kandidaat-opvolger: Dick Advocaat.  


Volgens Voetbal International zal Dick Advocaat binnenkort het roer overnemen bij Feyenoord. "Stam was deze zomer al tweede keus bij het Feyenoord-bestuur. Dick Advocaat was toen al de topkandidaat, maar doordat het nieuws uitlekte ging de deal niet door. De Feyenoord-fans zagen het namelijk niet zitten met 'oude Dick'. Ondertussen zullen ze er wel anders over denken. Dick is de puinruimer die ze nodig hebben bij Feyenoord én hij is vrij. Hij staat ongetwijfeld te trappelen om eraan te beginnen", aldus het Nederlandse medium.  

Dick Advocaat kan terugkijken op een rijkgevulde carrière als speler en als trainer. De 'Kleine Generaal' was tussen 2009 en 2010 zelfs even bondscoach van de Rode Duivels. Na amper zes maanden besloot de Nederlander al om op te stappen bij de Belgen, en te gaan voor een lucratief avontuur als bondscoach van Rusland. 

UPDATE 29/10

Dick Advocaat zou de favoriet zijn om de scepter over te nemen van Jaap Stam bij Feyenoord. Aan de Nederlandse radiozender NPO reageerde de gewezen bondscoach van de Rode Duivels. "Ik vind het moeilijk om te liegen. Dat ze interesse hebben, dat is wel zo. Feyenoord gaat een beslissing nemen over wat ze willen doen en dat zullen ze ter zijner tijd wel bekend maken." De gesprekken tussen Feyenoord en Advocaat zijn dus gaande. Afwachten of de Nederlander binnenkort nog een club mag toevoegen aan zijn lange lijst van werkgevers ..

LEES OOK: 'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

Past Advocaat bij Feyenoord?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

29
29
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

163
163
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

86
86
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

38
38
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

101
101
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

70
70
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

314
314
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

520
520
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

571
571
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

95
95
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

181
181
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

278
278
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

177
177
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

103
103
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

168
168
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

331
331
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

305
305
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

493
493
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

765
765
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

164
164

Meer sportnieuws