TRANSFERUURTJE: 'Bizar gerucht Club Brugge, Hazard pleit voor Duivel'

290 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Bizar gerucht Club Brugge, Hazard pleit voor Duivel'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Ondanks een lange proefperiode, is Arsène Zola dan toch niet aan de slag gegaan bij Anderlecht. Zijn contract bij TP Mazembe zou nooit verbroken zijn geweest, en aldus zou de Congolees nog steeds een speler zijn van de Congolese topclub. Jordan Lukaku wordt dan weer genoemd als potentiële aanwinst op de linksback, maar een terugkeer zou enkel aan de orde zijn in de vorm van een huurbeurt.

Bizar gerucht uit Turkije. De krant Fanatik linkt Club Brugge immers aan Silviu Lung, een 30-jarige doelman van Kayserispor. Zijn naam werd al vaker aan Blauw-Zwart gelinkt, maar Club is totaal niet op zoek naar een keeper. Simon Mignolet zal nog jaren eerste keuze blijven, Ethan Horvath is er ook nog en daarna staan al enkele veelbelovende jongeren klaar.

BUITENLAND
Het Spaanse Defenca Central kwam met een opvallend bericht. Eden Hazard zou Real Madrid-voorzitter Florentino Pérez immers hebben aangeraden een poging te doen bij Kevin De Bruyne. Volgens de Rode Duivel is zijn landgenoot exact wat Real momenteel nodig heeft. De kans dat Manchester City hem zomaar laat gaan is echter onbestaande. Real zou dus met een pak geld over de brug moeten komen en de vraag is of Pérez, die zelf zijn zinnen op Kylian Mbappé heeft gezet, bereid is die investering te doen.

Mbappé blijft zelf ook grof wild op de transfermarkt. Real Madrid trekt al lange tijd aan zijn mouw, maar volgens Tuttosport is ook Juventus behoorlijk concreet. De Oude Dame zou een bedrag van 380 miljoen euro overhebben voor haar doelwit. Dat geld is wel voor de transfersom én een vijfjarig contract. Of dat voldoende zal zijn valt af te wachten, PSG wil hem in ieder geval liefst behouden ...

Jan Vertonghen zit in zijn laatste contractjaar bij Tottenham en volgens diverse bronnen zou de overeenkomst niet verlengd worden. En dat biedt perspectieven voor andere clubs. Volgens ex-spits Darren Bent is het niet uitgesloten dat Arsenal een poging zal wagen. "Als hij gratis op te halen is, zou Arsenal hem wel nog kunnen gebruiken. Als hij transfervrij is, zal je niet verbaasd moeten zijn als zij zich in de strijd zullen mengen", oppert hij immers in Football Insider.

Mesut Özil zit dan weer op een zijspoor bij de Gunners en zal de club allicht snel verlaten. Een transfer naar Turkije kwam onlangs ter sprake en Manchester United werd geopperd, maar zijn zaakwaarnemers zouden hem geadviseerd hebben om een lucratieve transfer te maken naar de MLS. Dat schrijft Bleacher Report. LA Galaxy zou de grootste kanshebber zijn.

LEES OOK: Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

De Bruyne is exact de speler die Real momenteel nodig heeft ...

Meest recent

'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

20
20
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

143
143
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

30
30
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

191
191
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

106
106
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

130
130
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

308
308
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

219
219
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

534
534
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

392
392
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

431
431
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

326
326
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

141
141
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

129
129
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

58
58
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

172
172
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

385
385
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

568
568
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

98
98
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

344
344
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

475
475
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

461
461
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

382
382
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

342
342
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

293
293

Meer sportnieuws