Zulte Waregem pakt in extremis belangrijke driepunter tegen moedig KVO

105
Zulte Waregem pakt in extremis belangrijke driepunter tegen moedig KVO

Na een evenwichtige partij zonder al teveel opwinding heeft Zulte Waregem in extremis een belangrijke driepunter gepakt tegen KV Oostende. Voor de kustploeg werd het zo helemaal een rampweek na de financiële perikelen die eerder deze week naar boven kwamen.

Zulte Waregem wou zich vanavond herpakken na de nederlaag in de streekderby tegen KV Kortrijk. Dury zag zijn ploeg voor het eerst in lange tijd verliezen en wou vanavond zijn rush richting de top-zes verderzetten met een zege tegen het zwalpende KVO. Bij de kustploeg was het na een fraaie start voorlopig kommer en kwel, eerder deze week doken ook financiële problemen op bij Oostende.
Essevee is voorlopig niet bij machte om zwalpend KVO uit verband te spelen
Ondanks hun penibele situatie begon de kustploeg prima in het Regenboogstadion. Na minder dan tien minuten spelen stelde Hjulsager Bossut een eerste keer aan het werk met een schot in de korte hoek. Halfweg de eerste helft kreeg ook Zulte Waregem een eerste goede kans: Seck kapte zich knap vrij in de zestien meter maar besloot vervolgens ruim voorlangs. Op het halfuur was er ook een grote kans voor de bezoekers toen Sakala plots oog in oog verscheen met Bossut, de thuisdoelman toonde zich echter de sterkste in het één-op-één duel. Essevee slaagde er voor de rust niet meer in om een voorsprong te forceren en zo waren doelpunten voorlopig schaars in de Jupiler Pro League dit weekend.

KV Oostende houdt na een moeilijke week voorlopig goed stand.
Zulte Waregem forceert beslissing in slotkwartier
Ook na de rust was er weinig opwinding in het Regenboogstadion. Een lage schuiver van Vandendriessche was lange tijd het enige wapenfeit van de tweede helft. In het slotkwartier slaagde Essevee er toch nog in om de ban te breken toen Seck na een scherp aangesneden vrije trap raak kopte: 1-0. Een moedig KV Oostende vocht nog voor wat het waard was maar slaagde er niet meer in om de gelijkmaker te forceren. In de slotminuten besliste Bruno de wedstrijd helemaal door de 2-0 hoog in het dak van het doel te schieten.
Scoreverloop:
1-0 (80') Seck, 2-0 (87') Bruno

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Verdiende zege?

Meest recent

'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

15
15
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

105
105
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

71
71
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

32
32
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

139
139
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

64
64
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

90
90
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

29
29
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

172
172
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

140
140
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

169
169
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

208
208
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

50
50
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

82
82
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

449
449
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

284
284
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

257
257

Meer sportnieuws