Club moet ex-spits vrezen: "Ik heb veel zin om te spelen"

door
Club moet ex-spits vrezen:

Club Brugge en Standard werken zondag zonder twijfel dé topper van de twaalfde speeldag in de Jupiler Pro League af. Het wordt een duel tussen leider en zijn eerste achtervolger, waarbij de match vooral bij de bezoekers voor een aantal mensen speciaal zal worden. Michel Preud'homme heeft uiteraard een Brugs verleden, maar ook Obbi Oulare.


De 23-jarige spits viel de voorbije twee matchen in na lang blessureleed en lijkt stilaan aan te dringen op een eerste basisplaats. "Ik zou echt niet weten hoe lang ik het zou kunnen volhouden. Ik voel me goed. Ik voel al drie of vier weken geen pijn meer, maar we nemen geen risico's. Mijn laatste officiële match als titularis dateert al van 19 mei tegen Genk en ik kom net terug na drie maanden blessureleed. We zullen zien", blijft Oulare echter op de vlakte in La Dernière Heure.

"Vorig seizoen speelde ik na mijn terugkeer drie keer na elkaar 90 minuten en ik weet nog altijd niet hoe ik dat gedaan heb. Het moet mentaal geweest zijn. Als de coach me in de basis zet, zal ik klaar zijn. Maar misschien zal ik na 25 minuten al dood zijn (lacht). Eén zaak is zeker: ik heb hard gewerkt en ik heb veel zin om te spelen. Ik hoop tegen het einde van het jaar weer mijn beste niveau te halen."

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

🚀

Moet Oulare tegen Club starten?

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

13
13
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

20
20
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

160
160
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

22
22
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

31
31
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

36
36
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

263
263
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

43
43
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

79
79
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

205
205
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

140
140
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

258
258
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

302
302
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

229
229
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

111
111
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

153
153
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

138
138
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

121
121
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

174
174
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

200
200
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

278
278

Meer sportnieuws