Club moet ex-spits vrezen: "Ik heb veel zin om te spelen"

120 stemmen
Club moet ex-spits vrezen:

Club Brugge en Standard werken zondag zonder twijfel dé topper van de twaalfde speeldag in de Jupiler Pro League af. Het wordt een duel tussen leider en zijn eerste achtervolger, waarbij de match vooral bij de bezoekers voor een aantal mensen speciaal zal worden. Michel Preud'homme heeft uiteraard een Brugs verleden, maar ook Obbi Oulare.


De 23-jarige spits viel de voorbije twee matchen in na lang blessureleed en lijkt stilaan aan te dringen op een eerste basisplaats. "Ik zou echt niet weten hoe lang ik het zou kunnen volhouden. Ik voel me goed. Ik voel al drie of vier weken geen pijn meer, maar we nemen geen risico's. Mijn laatste officiële match als titularis dateert al van 19 mei tegen Genk en ik kom net terug na drie maanden blessureleed. We zullen zien", blijft Oulare echter op de vlakte in La Dernière Heure.

"Vorig seizoen speelde ik na mijn terugkeer drie keer na elkaar 90 minuten en ik weet nog altijd niet hoe ik dat gedaan heb. Het moet mentaal geweest zijn. Als de coach me in de basis zet, zal ik klaar zijn. Maar misschien zal ik na 25 minuten al dood zijn (lacht). Eén zaak is zeker: ik heb hard gewerkt en ik heb veel zin om te spelen. Ik hoop tegen het einde van het jaar weer mijn beste niveau te halen."

LEES OOK: ‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Moet Oulare tegen Club starten?

Meest recent

'Club heeft beet: miljoenenaanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge moest vrijdagavond na strafschoppen zijn meerdere erkennen in de supercup tegen Union ...

68
68
'Antwerp gaat voor stunt: huurbod op Overmars-bekende'

Nu de overname is beklonken, heeft Antwerp FC de inhaalbeweging ingezet op de mercato. Maar de Great ...

140
140
'PSG pakt weer uit: wereldkampioen naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain kroonde zich in de voorbije twee seizoen telkens tot eindwinnaar in de Champions ...

54
54
Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

55
55
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

543
543
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

356
356
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

195
195
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

192
192
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

225
225
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

183
183
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

430
430
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

811
811
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

866
866
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

327
327
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

817
817
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

567
567
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

214
214
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

179
179
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

310
310
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

271
271
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

182
182
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

363
363
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

341
341
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

54
54

Meer sportnieuws