Doelpunt Lukaku onvoldoende voor leidersplaats Inter

83 stemmen
Doelpunt Lukaku onvoldoende voor leidersplaats Inter

In de Serie A is Inter Milaan er niet in geslaagd om de leidersplaats over te nemen. Na de slipper van Juventus tegen Lecce (1-1) lag de weg nochtans open, maar de Nerazzurri geraakten in eigen huis niet voorbij Parma: 2-2. Romelu Lukaku tekende in de tweede helft voor de gelijkmaker, zijn zesde van het seizoen alweer in de Serie A.


De wedstrijd begon erg goed voor de thuisploeg. Antonio Candreva deed het Giuseppe Meazza-stadion na 23 minuten juichen. Maar de vreugde was van korte duur en dat had alles met Yann Karamoh te maken. De Franse winger wordt dit seizoen door Inter aan Parma verhuurd en daar zal men zaterdag toch wat spijt van hebben gehad. Met een fantastische knal zorgde Karamoh voor de gelijkmaker. En niet veel later leverde hij de assist af op de 1-2 van Gervinho.

Parma kon zo op een voorsprong gaan rusten en dus moest Inter vol aan de bak. Amper zes minuten ver in de tweede helft viel ook de gelijkmaker nadat Lukaku van dichtbij binnen werkte. Eerst werd zijn treffer nog afgekeurd, maar de VAR corrigeerde goed. De thuisploeg ging daarna verwoed op zoek naar de winning goal, maar Parma wou niet plooien. Ook de 7 minuten extra tijd brachten, ondanks grote kansen voor Inter, geen verandering meer in de score.

Door deze puntendeling verandert er niets aan de top van het klassement. Juventus blijft leider met 23 punten, Inter achtervolgt met slechts één puntje minder.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Inter komt momenteel nog tekort om Juve echt in de problemen te brengen ...

Meest recent

Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

5
5
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

75
75
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

20
20
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

94
94
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

262
262
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

158
158
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

72
72
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

234
234
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

83
83
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

291
291
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

104
104
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

101
101
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

506
506
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

105
105
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

231
231
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

96
96
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

86
86
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

145
145
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68

Meer sportnieuws