Wisselvalligheid troef bij Beerschot dat pijnlijke nederlaag lijdt tegen Lokeren

423 stemmen
Wisselvalligheid troef bij Beerschot dat pijnlijke nederlaag lijdt tegen Lokeren

Beerschot speelt voorlopig een ondermaats seizoen en zette dat vanavond nog eens in de verf met een kansloze nederlaag op het veld van Lokeren. De Mannekes begonnen nog wel goed op Daknam maar moesten het initiatief nadien volledig aan de thuisploeg laten. Ook na het ontslag van Vreven zit er weinig verbetering in deze ploeg.

Met Lokeren en Beerschot stonden 2 van de 'gebuisden' uit de eerste periode tegenover elkaar vanavond. De ploeg van De Boeck stond voorlopig slechts drie punten voor de nummer laatst, Lommel en had dringend nood aan een paar zeges. In eigen huis begonnen de Oost-Vlamingen echter weer dramatisch: na dik vijf minuten spelen vond Placca de vrijstaande Brogno en die schoot knap de 0-1 voorbij Verhulst. De thuisploeg herstelde nadien wel snel het evenwicht en op het kwartier kopte Beridze Lokeren weer op gelijke hoogte. In een wedstrijd die ondertussen goed over en weer ging, zette Lokeren de scheve situatie op slag van rust nog helemaal recht toen Hajric na een hoekschop de 2-1 in doel buffelde.
Na de rust was de thuisploeg heer en meester en de Mannekes hadden geluk dat doelman Vanhamel andermaal een begenadigd dagje had. Zo maakte hij pogingen van Marecek en Filipovic knap onschadelijk. Pas halfweg de tweede periode was ook Beerschot nog eens gevaarlijk via de onvermijdelijke Brogno, Verhulst dook de bal knap uit de linkerbenedenhoek. Een echt slotoffensief kwam er niet meer van de bezoekers en zo hield Lokeren al bij al gemakkelijk stand. Door deze zege nadert het tot op één puntje van Beerschot.
Scoreverloop:
0-1 (7') Brogno, 1-1 (16') Beridze, 2-1 (45') Hajric

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Zal één van deze ploegen nog een periodetitel pakken?

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

17
17
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

31
31
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

80
80
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

85
85
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

264
264
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

265
265
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

115
115
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

103
103
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

90
90
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

13
13
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

109
109
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

467
467
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

287
287
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

190
190
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

186
186
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

102
102
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1022
1022
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

527
527
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

225
225
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

80
80
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

326
326
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

122
122

Meer sportnieuws