OHL met kopzorgen richting clash in 1B

143 stemmen
OHL met kopzorgen richting clash in 1B

In de Proximus League staat vrijdagavond een cruciale partij op het programma in de strijd om de eerste periodetitel. Momenteel wordt de leidersplaats in 1B gedeeld door Oud Heverlee-Leuven en KVC Westerlo. En net die ploegen kijken mekaar recht in de ogen.


De Leuvenaars hebben alvast het thuisvoordeel in deze topper, maar coach Vincent Euvrard kampt toch met de nodige kopzorgen. Zo moet hij tegen de Kemphanen maar liefst zes spelers missen. "Da’s meer dan een halve ploeg, dat wordt kantje-boordje voor vrijdag. Kotysch doet grote delen van de training mee en ik hoop dat hij vanaf maandag volledig terug is. Een enkelblessure zorgt ervoor dat Myny twee weken vertraging heeft opgelopen in zijn revalidatie. Mercier sukkelt met een contractuur in de hamstrings en Kehli is out met rugperikelen. En dan rest er uiteraard nog Hubert, die we nog een tijdje kwijt zijn", klinkt het op de clubwebstek.

Maar desondanks zal er toch gewonnen moeten worden. Voor de verliezer van het duel lijkt de eerste periode immers gaan vliegen. "Dit is zo’n onvoorspelbare reeks. Kijk maar naar KSV Roeselare dat plots 6 op 6 pakt tegen ons en Union Saint-Gilloise. Ik tel geen enkele ploeg uit die mathematisch de eerste periode nog kan winnen. Uiteraard incasseert de verliezer vrijdag een tik. Als Virton en Union later in het weekend hun wedstrijd winnen, dan wordt het sowieso moeilijk voor het team dat vrijdag de boot ingaat", aldus Euvrard.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Wie is uw favoriet voor de clash van vrijdag?

Meest recent

Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

6
6
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

59
59
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

43
43
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

216
216
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

157
157
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

39
39
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

382
382
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

155
155
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

463
463
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

59
59
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

111
111
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

354
354
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

696
696
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

526
526
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

153
153
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1130
1130
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

672
672
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

254
254
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

524
524
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

257
257
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

279
279
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1277
1277

Meer sportnieuws