AA Gent krijgt geruststellend nieuws over sterkhouder

96 stemmen
AA Gent krijgt geruststellend nieuws over sterkhouder

AA Gent kon donderdag geen twaalfde thuiszege op rij pakken, al bleven de Buffalo's wel met een overwegend positief gevoel achter nadat tegen Wolfsburg na een 0-2-achterstand nog een punt uit de brand gesleept werd. Maar Gent is wel niet helemaal ongeschonden uit de strijd gekomen.

Na een uur voerde Jess Thorup een opmerkelijke wissel door, want hij haalde met Elisha Owusu zijn verdedigende middenvelder naar de kant en bracht met Roman Bezus een meer offensieve kracht in de plaats. Dat leek in de eerste plaats een tactische wissel, maar Het Laatste Nieuws weet dat Owusu ook een blessure opgelopen had. De jonge Fransman heeft last aan de heup.

Vrijdag ondergaat de 21-jarige verdere onderzoeken die duidelijk moeten maken of hij tegen STVV zal kunnen spelen. Indien niet, zal Thorup moeten puzzelen. Een echte vervanger voor Owusu lijkt hij in zijn kern immers niet te hebben. Bezus, Brecht Dejaegere en Louis Verstraete zijn de andere middenvelders van Gent, maar zij zijn allen meer aanvallende types.

UPDATE 13u31
De schade blijkt uiteindelijk mee te vallen voor Owusu. Tegenover Het Nieuwsblad geeft Jess Thorup immers aan dat vrijdag uit onderzoeken gebleken is dat de Fransman geen ernstige blessure opgelopen heeft. Hij reist ook mee af naar Sint-Truiden en wordt klaargestoomd voor die wedstrijd, al is het nog niet helemaal zeker of hij ook tijdig fit zal raken.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

🚀

Moet Gent hem sparen?

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

19
19
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

13
13
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

56
56
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

77
77
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

67
67
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

109
109
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

156
156
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

28
28
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

126
126
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

266
266
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

328
328
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

316
316
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

58
58
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

110
110
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

119
119
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

89
89
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

302
302
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

120
120
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

306
306

Meer sportnieuws