AA Gent krijgt geruststellend nieuws over sterkhouder

96 stemmen
AA Gent krijgt geruststellend nieuws over sterkhouder

AA Gent kon donderdag geen twaalfde thuiszege op rij pakken, al bleven de Buffalo's wel met een overwegend positief gevoel achter nadat tegen Wolfsburg na een 0-2-achterstand nog een punt uit de brand gesleept werd. Maar Gent is wel niet helemaal ongeschonden uit de strijd gekomen.

Na een uur voerde Jess Thorup een opmerkelijke wissel door, want hij haalde met Elisha Owusu zijn verdedigende middenvelder naar de kant en bracht met Roman Bezus een meer offensieve kracht in de plaats. Dat leek in de eerste plaats een tactische wissel, maar Het Laatste Nieuws weet dat Owusu ook een blessure opgelopen had. De jonge Fransman heeft last aan de heup.

Vrijdag ondergaat de 21-jarige verdere onderzoeken die duidelijk moeten maken of hij tegen STVV zal kunnen spelen. Indien niet, zal Thorup moeten puzzelen. Een echte vervanger voor Owusu lijkt hij in zijn kern immers niet te hebben. Bezus, Brecht Dejaegere en Louis Verstraete zijn de andere middenvelders van Gent, maar zij zijn allen meer aanvallende types.

UPDATE 13u31
De schade blijkt uiteindelijk mee te vallen voor Owusu. Tegenover Het Nieuwsblad geeft Jess Thorup immers aan dat vrijdag uit onderzoeken gebleken is dat de Fransman geen ernstige blessure opgelopen heeft. Hij reist ook mee af naar Sint-Truiden en wordt klaargestoomd voor die wedstrijd, al is het nog niet helemaal zeker of hij ook tijdig fit zal raken.

LEES OOK: De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Moet Gent hem sparen?

Meest recent

Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

52
52
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

403
403
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

55
55
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

390
390
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

45
45
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

69
69
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

95
95
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

74
74
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

118
118
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

291
291
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

607
607
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

229
229
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

440
440
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

367
367
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

208
208
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

90
90
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

91
91
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

176
176
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

357
357
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

360
360
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

292
292
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

519
519
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

151
151
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

733
733

Meer sportnieuws