TRANSFERUURTJE: Anderlecht haalt spits, Real gaat voor Lewandowski

403 stemmen
TRANSFERUURTJE: Anderlecht haalt spits, Real gaat voor Lewandowski

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft nog een spits gehaald. De 18-jarige Burkinees Nathanio Kompoaré zou een contract voor drie seizoenen getekend hebben bij RSCA. Kompoaré komt over van Salitas en geldt in zijn thuisland als een zeer groot talent. De speler is ook al international, maar sluit bij Anderlecht in eerste instantie aan bij de beloften.



Kompoaré zal dus wellicht in januari aansluiten en dan vertrekken mogelijk een aantal spelers. Zo wordt Andy Najar in Canada plots aan de Vancouver Whitecaps gelinkt. De Hondurees heeft een verleden in de MLS en door verschillende blessures kwam hij de voorbije seizoenen amper in actie voor Anderlecht. Dit seizoen speelde hij nog niet.

Anderlecht liet het voorbije jaar ook een straffe transfer liggen. Walter Baseggio geeft immers aan dat hij Paars-Wit vorig seizoen op het spoor zette van Merih Demiral, een 21-jarige Turkse verdediger die toen nog voor Alanyaspor speelde. Anderlecht ging er echter niet voor en in januari verkaste Demiral naar Sassuolo, waar Juventus hem in de zomer voor 18 miljoen euro wegplukte.

BUITENLAND



Real Madrid kan nog wel een absolute goalgetter gebruiken en nu duikt het gerucht op dat ze in januari alles op alles zouden willen zetten om Robert Lewandowski binnen te halen. De Pool heeft een vliegende start genomen dit seizoen bij Bayern München en Real zou een transfersom plus Gareth Bale en Luka Jovic veil hebben.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Moet Anderlecht Najar laten vertrekken?

Meest recent

Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

18
18
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

51
51
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

10
10
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

43
43
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

510
510
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

379
379
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

156
156
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

47
47
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

241
241
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

85
85
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

87
87
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

104
104
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

168
168
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

42
42
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

155
155
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

40
40
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

218
218
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

334
334
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

237
237
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

791
791
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

233
233
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

86
86
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

374
374

Meer sportnieuws