EL: Arsenal moet zwoegen, Bolasie grote held en puntenverlies PSV

door
EL: Arsenal moet zwoegen, Bolasie grote held en puntenverlies PSV

In de Europa League heeft Arsenal FC op de valreep verrassend puntenverlies weten te voorkomen. In de poule van Standard haalden de Gunners het pas in de slotminuten van Vitoria. Verder was er puntenverlies voor PSV en deed Sevilla wat het moest doen.


Arsenal verloor maandagavond nog met 1-0 bij Sheffield United, mede dankzij een enorme misser van Nicolas Pépé. De topaankoop van afgelopen zomer revancheerde zich tegen Vitoria Guimarães door in de slotfase een 3-2 overwinning uit het vuur te slepen. Shkodran Mustafi had eerder de gelijkmaker geproduceerd. Arsenal blijft zodoende foutloos, Standard is derde met 3 op 9.

GROEP D
In Groep D van de Europa League heeft PSV nog alle kans om een ticket voor de knock-outfase uit het vuur te slepen ondanks een matig resultaat. De Eindhovenaren gaan nog steeds aan kop, maar geraakten donderdag niet voorbij LASK Linz (0-0). PSV heeft zeven punten en dat is er eentje meer dan Sporting Portugal, dat dankzij Yannick Bolasie (ex-Anderlecht) met 1-0 wist te winnen van het nog puntloze Rosenborg BK.

GROEP A
Recordwinnaar Sevilla deed tegen het Luxemburgse Dudelange dan weer wat verwacht wordt. De Spaanse topclub won mede dankzij twee goals van Franco Vázquez met 3-0. Sevilla keert na de winterstop normaal gezien weer terug in de Europa League getuige de 9 op 9 tot dusver. Qarabag FK volgt na het 2-2 gelijkspel tegen APOEL Nicosia op de tweede plek met vier punten.

OVERIGE UITSLAGEN:
Groep B: Dinamo Kiev – FC Kopenhagen 1-1, Malmö FF – FC Lugano 2-1
Groep C: Getafe – FC Basel 0-1, Trabzonspor - FC Krasnodar 0-2
Groep E: Celtic - SS Lazio 2-1, Stade Rennes - CFR Cluj 0-1

LEES OOK: Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Welke ploeg heeft volgens u het meeste kans op de eindzege?

Meest recent

JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

69
69
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

124
124
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

95
95
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

49
49
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

69
69
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

48
48
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

109
109
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

465
465
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

37
37
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

92
92
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

357
357
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

364
364
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

188
188
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

77
77
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

325
325
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

255
255
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

142
142
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

992
992
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

183
183
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

119
119
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

829
829
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

142
142
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

401
401
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

205
205
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

290
290

Meer sportnieuws