Standard schiet te laat wakker en lijdt dure nederlaag in Frankfurt

164 stemmen
Standard schiet te laat wakker en lijdt dure nederlaag in Frankfurt

Ook Standard heeft het Belgische voetbal deze week niet kunnen verblijden met een Europese overwinning. De Rouches verloren donderdagavond met 2-1 op het veld van Eintracht Frankfurt. Voor de Luikenaars had er in principe meer kunnen inzitten, maar de ploeg van coach Michel Preud'homme greep de wedstrijd pas veel te laat in handen.


Standard begon met een flink geroteerde ploeg, onder meer debutant Lavalée en de verguisde Cop begonnen in de basis. In de aanvangsfase moesten de Luikenaars echter vooral terugplooien. Al was het zeker niet zo dat Frankfurt de kansen opstapelde, de Duitsers hebben toch flink aan kwaliteit ingeboet ten opzichte van vorig seizoen. Na een halfuurtje speelde zorgde Abraham wel voor de logische voorsprong. De 1-0 was meteen ook de ruststand.

Na de pauze groeide Standard zichtbaar in de match, maar de thuisploeg wist zijn voorsprong te verdubbelen. Al had doelman Milinkovic-Savic wel beter moeten doen met de kopbal van Hinteregger na een corner. De partij leek beslist, maar plots schoot Standard helemaal wakker. Onder impuls van invallers Oulare, Mpoku en Lestienne volgden wel kansen, Amallah tekende voor de aansluitingstreffer.

Maar verder kwamen de Luikenaars niet, Lestienne trapte de ultieme kans voorlangs. En zo blijft Standard achter met 3 op 9. Om de volgende ronde te halen mag er over twee weken dus absoluut niet verloren worden wanneer Frankfurt op bezoek komt. Verder in de groep leed Arsenal bijna verrassend puntenverlies voor eigen volk tegen Vitoria, maar uiteindelijk werd in de slotseconden alsnog gewonnen: 3-2. De Gunners blijven leider met 9 op 9.

Scoreverloop:
1-0 (28') David Abraham
2-0 (73') Martin Hinteregger
2-1 (82') Selim Amallah

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Denkt u dat Standard de volgende ronde nog zal halen?

Meest recent

Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

84
84
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

107
107
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

28
28
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

93
93
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

169
169
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

633
633
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

89
89
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

225
225
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

141
141
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

500
500
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

457
457
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

148
148
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

312
312
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

44
44
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

202
202
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

480
480
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

637
637
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

60
60
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

143
143
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

385
385
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

207
207

Meer sportnieuws