'Anderlecht stuurt Sandler naar Spaanse wonderdokter'

247
'Anderlecht stuurt Sandler naar Spaanse wonderdokter'

Geen Europees voetbal deze week voor Anderlecht, en dus kan Paars-Wit in alle rust toeleven naar zijn volgende competitiewedstrijd. Vrijdagavond trekt het immers naar Eupen. Franky Vercauteren krijgt goed nieuws uit de ziekenboeg voor die wedstrijd, maar zal desondanks nog steeds moeten puzzelen.

In vergelijking met de wedstrijd van vorige week tegen STVV kan de trainer van Anderlecht twee spelers recupereren. Derrick Luckassen is terug uit schorsing, terwijl ook Michel Vlap opnieuw beschikbaar is. De man van 8 miljoen moest tegen STVV nog verstek geven wegens ziekte, maar Het Laatste Nieuws weet dat hij ondertussen genezen is en weer voluit meetraint.

Maar daarentegen blijft er wel een vraagteken staan achter de naam van Philippe Sandler. De verdediger blijft last hebben aan de knie en trainde nog niet. Vincent Kompany zal er dan weer zeker niet bij zijn, stelt La Dernière Heure. Met hem zal er vrijdag nog geen risico genomen worden, nadat hij tegen Beerschot hervallen was in een oude spierblessure. Voor de match tegen AA Gent van volgende donderdag zal zijn situatie opnieuw geëvalueerd worden.

UPDATE 13u35
Ook de naam van Sandler mag nu definitief geschrapt worden met het oog op Eupen, want de Nederlander heeft nog te veel last van zijn knie. Bij Anderlecht hebben ze alvast ingegrepen, want Het Laatste Nieuws weet dat het Sandler naar Barcelona gestuurd heeft om op consultatie te gaan bij de vermaarde dokter Ramon Cugat. Dat hoeft niet te verbazen, want ook Vincent Kompany ging in het verleden nog langs bij Cugat en Pep Guardiola stuurt er bijna al zijn spelers heen. Cugat moet de diagnose van de medische staf van Anderlecht gaan bevestigen.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Kan Anderlecht de afwezigheid van Sandler opvangen?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

9
9
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

5
5
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

67
67
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

18
18
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

6
6
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

233
233
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

48
48
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

128
128
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

248
248
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

290
290
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

132
132
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

37
37
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws