Thorup vol vertrouwen voor clash met Wolfsburg: "Uitgaan van eigen kracht"

door
Thorup vol vertrouwen voor clash met Wolfsburg:

Vanavond gaat alle aandacht nog uit naar het Champions League-treffen van KRC Genk tegen Liverpool, maar morgen moet ook AA Gent opnieuw vol aan de bak. Een opvallend ontspannen Jess Thorup stond in aanloop naar het Europa League-duel tegen Wolfsburg de verzamelde pers te woord.


In de laatst topmatch die de Buffalo's afwerkten, op bezoek bij Club Brugge, gooide de Deen plots zijn elftal om. Een keuze die niet goed uitpakte en nu in eigen huis dus tegen de sterke Duitsers niet herhaald zal worden, zo gaf Thorup aan. "Zij zijn de favoriet, maar wij geloven in onze eigen sterkte. We hebben een record gevestigd door elf thuiszeges op rij te pakken en dat geeft ons vertrouwen. Ik zeg niet dat er geen kleine aanpassingen zullen zijn, maar onze eigen manier van spelen is de beste manier om iets te rapen tegen dit Wolfsburg."

Naar alle verwachting treedt Gent morgen in de Ghelamco Arena dus gewoon aan met de vertrouwde basiself, want Thorup kan over zijn voltallige selectie beschikken. En dat zal nodig zijn ook, want de tegenstander van donderdag staat momenteel mee aan kop in de Bundesliga en verloren al sinds mei geen officiële match meer. "Een ploeg met hun cijfers die zelfs vergeleken wordt met Juventus, dat is gewoon een enorm moeilijke opponent", vindt de coach dan ook. "De jongens die op het veld zullen staan, zullen er honderd procent klaar voor moeten zijn."

LEES OOK: De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

Moet Gent vol voor de overwinning gaan tegen Wolfsburg?

Meest recent

Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

16
16
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

9
9
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

34
34
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

46
46
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

152
152
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

37
37
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

157
157
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

121
121
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

251
251
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

64
64
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

187
187
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

176
176
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

119
119
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

84
84
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

85
85
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

81
81
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

188
188
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

255
255
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

91
91
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

204
204
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

191
191
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

133
133
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

362
362

Meer sportnieuws