Zorgenkind bij Club: "Leefde meer in zijn eigen wereld"

door
Zorgenkind bij Club:

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen PSG, maar coach Philippe Clement liet in aanloop naar het duel een opvallende naam uit zijn wedstrijdselectie. Zo zal Mbaye Diagne er niet bij zijn tegen Mbappé en co. "De laatste dagen heb ik te weinig van hem gezien op training", verklaarde de trainer zijn keuze.


En zo lijkt Diagne nu al een zorgenkind te gaan worden bij Blauw-Zwart. Al mag dat niet helemaal een verrassing zijn, ook in het verleden durfde hij het al eens te bont maken. Onder meer tijdens zijn periode bij KVC Westerlo. "Hij was eigenlijk niet bezig met Westerlo, leefde wat meer in zijn eigen wereld. Een paar keer kwam trainen niet uit met zijn programma en dan kwam hij gewoon niet. Ik heb er af en toe mijn dingen mee gehad en hem op de bank gezet, maar hij had kwaliteiten waar je niet naast kon kijken. Het was alleen zoeken naar een manier om hem te prikkelen", stelt zijn toenmalige trainer Harm van Veldhoven bij Sport/Voetbalmagazine.

En toch raadt Van Veldhoven Club Brugge aan om hem nog niet definitief af te schrijven. De Senegalees kan volgens hem wel degelijk een meerwaarde gaan vormen. "Misschien is het wel een speler die iets meer op zichzelf speelt, maar als hij goed is in het omschakelen, kun je dat als trainer nog wel wegzetten. Hij moet wel centraal spelen, het is geen jongen voor de flank. 9 of 9,5 zijn voor mij posities waarop hij het beste tot zijn recht zou moeten kunnen komen."

LEES OOK: Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Clement moet Diagne gewoon meer minuten geven ...

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

31
31
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

62
62
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

154
154
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

180
180
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

82
82
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

117
117
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

389
389
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

50
50
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

97
97
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

38
38
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

466
466
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

592
592
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

200
200
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

350
350
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

228
228
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

246
246
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

240
240
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

495
495
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

534
534
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

421
421
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

204
204
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

500
500
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1258
1258

Meer sportnieuws