Zorgenkind bij Club: "Leefde meer in zijn eigen wereld"

door
Zorgenkind bij Club:

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen PSG, maar coach Philippe Clement liet in aanloop naar het duel een opvallende naam uit zijn wedstrijdselectie. Zo zal Mbaye Diagne er niet bij zijn tegen Mbappé en co. "De laatste dagen heb ik te weinig van hem gezien op training", verklaarde de trainer zijn keuze.


En zo lijkt Diagne nu al een zorgenkind te gaan worden bij Blauw-Zwart. Al mag dat niet helemaal een verrassing zijn, ook in het verleden durfde hij het al eens te bont maken. Onder meer tijdens zijn periode bij KVC Westerlo. "Hij was eigenlijk niet bezig met Westerlo, leefde wat meer in zijn eigen wereld. Een paar keer kwam trainen niet uit met zijn programma en dan kwam hij gewoon niet. Ik heb er af en toe mijn dingen mee gehad en hem op de bank gezet, maar hij had kwaliteiten waar je niet naast kon kijken. Het was alleen zoeken naar een manier om hem te prikkelen", stelt zijn toenmalige trainer Harm van Veldhoven bij Sport/Voetbalmagazine.

En toch raadt Van Veldhoven Club Brugge aan om hem nog niet definitief af te schrijven. De Senegalees kan volgens hem wel degelijk een meerwaarde gaan vormen. "Misschien is het wel een speler die iets meer op zichzelf speelt, maar als hij goed is in het omschakelen, kun je dat als trainer nog wel wegzetten. Hij moet wel centraal spelen, het is geen jongen voor de flank. 9 of 9,5 zijn voor mij posities waarop hij het beste tot zijn recht zou moeten kunnen komen."

LEES OOK: 'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

Clement moet Diagne gewoon meer minuten geven ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

2
2
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

9
9
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

55
55
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

42
42
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

144
144
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

24
24
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

177
177
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

47
47
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

183
183
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

181
181
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

250
250
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

77
77
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

316
316
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

181
181
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

364
364
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

285
285
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

252
252
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

372
372
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

303
303
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

86
86
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

407
407
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

332
332
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

227
227

Meer sportnieuws