TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

513 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Nacer Chadli is momenteel de man die het verschil maakt bij RSC Anderlecht. RSCA hoopt om hem volgende zomer definitief binnen te halen, maar dat wordt vooral op financieel vlak een moeilijke oefening. Zijn entourage vertelt wel aan Het Laatste Nieuws dat Chadli zich goed voelt bij Anderlecht en dat hij zich gewaardeerd voelt. Misschien kan hij zelf de forcing voeren voor een permanent transfer naar Anderlecht? Het bestuur zou alvast een inspanning willen doen.

KV Mechelen huurt Jordi Vanlerberghe momenteel van Club Brugge en de middenvelder staat steeds beter te spelen. Bij Het Nieuwsblad geeft hij ook aan zich uitstekend in zijn sas te voelen bij Malinwa. Over een definitieve terugkeer wil hij zich voorlopig nog niet uitlaten, maar dat is zeker niet uitgesloten. KVM beschikt alvast over een aankoopoptie. Goudhaantje Aster Vranckx zou zich dan weer in de kijker van AC Milan hebben gespeeld.

BUITENLAND
Volgens Football Insider is het geduld van Mauricio Pochettino omtrent de enkelblessures en de mindere prestaties van Jan Vertonghen op. De Argentijnse trainer van de Spurs zou niet willen dat het aflopend contract van de Rode Duivel wordt verlengd, en zou zelfs zijn veto hebben uitgesproken. Daardoor lijkt de 32-jarige Vertonghen bezig aan zijn laatste seizoen bij de Spurs.

Thibaut Courtois toonde zich tot dusver nog niet de puntenpakker die Real Madrid voor ogen had en dus zou de club alweer denken aan een vertrek van de Rode Duivel. Volgens El Desmarque zou Unai Simon (Athletic Bilbao) bovenaan het lijstje staan met mogelijke vervangers. Mogelijk komt er wel een andere Belg in de plaats. Volgens Don Balon, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zou Kevin De Bruyne in beeld zijn als potentiële opvolger van Luka Modric. De kans dat hij vertrekt bij Manchester City is echter bijzonder klein.

Real denkt echter ook aan versterking op langere termijn. Volgens opnieuw El Desmarque wil het in de zomer uitpakken met nog twee tienersensaties. Real zou immers werk willen gaan maken van de komst van zowel Jadon Sancho als Erling Haland. Sancho ontplofte vorig seizoen helemaal bij Borussia Dortmund. De eveneens 19-jarige Haland beleeft dit seizoen bij RB Salzburg zijn grote doorbraak.

De Italiaanse Serie A lonkt opnieuw naar Zlatan Ibrahimovic, die er eerder al knalde bij AC Milan, Internazionale en Juventus. Maar volgens Corriere dello Sport zou de Zweedse levende legende niét op weg zijn naar zijn ex-club Inter, maar wel verrassend genoeg naar het 'kleinere' Bologna. Die club zou hem voor een halfjaar willen contracteren, wanneer zijn contract afloopt bij LA Galaxy en de MLS stilligt.

Barcelona zou een opvallende deal met Atletico Madrid hebben afgesloten. El Mundo Deportivo weet namelijk dat de huidige nummer één van de Primera División een eerste optie heeft bedongen op maar liefst vijf spelers uit de selectie van oefenmeester Diego Simeone. Barça zou zich door het betalen van bovengenoemd bedrag, het recht verworven hebben om als eerste te mogen bieden op Saúl Ñíguez, José María Giménez en drie andere spelers van de Madrilenen. Dat kostte de Catalanen zo'n 15 miljoen euro.

LEES OOK: België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

Anderlecht moet alles uit de kast halen voor Chadli ...

Meest recent

Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

13
13
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

3
3
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

93
93
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

107
107
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

116
116
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

32
32
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

19
19
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

23
23
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

482
482
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

175
175
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

71
71
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

138
138
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

37
37
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

692
692
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

131
131
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

95
95
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

496
496
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

412
412
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

437
437
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

264
264
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

378
378
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

757
757
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

563
563

Meer sportnieuws