TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Nacer Chadli is momenteel de man die het verschil maakt bij RSC Anderlecht. RSCA hoopt om hem volgende zomer definitief binnen te halen, maar dat wordt vooral op financieel vlak een moeilijke oefening. Zijn entourage vertelt wel aan Het Laatste Nieuws dat Chadli zich goed voelt bij Anderlecht en dat hij zich gewaardeerd voelt. Misschien kan hij zelf de forcing voeren voor een permanent transfer naar Anderlecht? Het bestuur zou alvast een inspanning willen doen.

KV Mechelen huurt Jordi Vanlerberghe momenteel van Club Brugge en de middenvelder staat steeds beter te spelen. Bij Het Nieuwsblad geeft hij ook aan zich uitstekend in zijn sas te voelen bij Malinwa. Over een definitieve terugkeer wil hij zich voorlopig nog niet uitlaten, maar dat is zeker niet uitgesloten. KVM beschikt alvast over een aankoopoptie. Goudhaantje Aster Vranckx zou zich dan weer in de kijker van AC Milan hebben gespeeld.

BUITENLAND
Volgens Football Insider is het geduld van Mauricio Pochettino omtrent de enkelblessures en de mindere prestaties van Jan Vertonghen op. De Argentijnse trainer van de Spurs zou niet willen dat het aflopend contract van de Rode Duivel wordt verlengd, en zou zelfs zijn veto hebben uitgesproken. Daardoor lijkt de 32-jarige Vertonghen bezig aan zijn laatste seizoen bij de Spurs.

Thibaut Courtois toonde zich tot dusver nog niet de puntenpakker die Real Madrid voor ogen had en dus zou de club alweer denken aan een vertrek van de Rode Duivel. Volgens El Desmarque zou Unai Simon (Athletic Bilbao) bovenaan het lijstje staan met mogelijke vervangers. Mogelijk komt er wel een andere Belg in de plaats. Volgens Don Balon, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zou Kevin De Bruyne in beeld zijn als potentiële opvolger van Luka Modric. De kans dat hij vertrekt bij Manchester City is echter bijzonder klein.

Real denkt echter ook aan versterking op langere termijn. Volgens opnieuw El Desmarque wil het in de zomer uitpakken met nog twee tienersensaties. Real zou immers werk willen gaan maken van de komst van zowel Jadon Sancho als Erling Haland. Sancho ontplofte vorig seizoen helemaal bij Borussia Dortmund. De eveneens 19-jarige Haland beleeft dit seizoen bij RB Salzburg zijn grote doorbraak.

De Italiaanse Serie A lonkt opnieuw naar Zlatan Ibrahimovic, die er eerder al knalde bij AC Milan, Internazionale en Juventus. Maar volgens Corriere dello Sport zou de Zweedse levende legende niét op weg zijn naar zijn ex-club Inter, maar wel verrassend genoeg naar het 'kleinere' Bologna. Die club zou hem voor een halfjaar willen contracteren, wanneer zijn contract afloopt bij LA Galaxy en de MLS stilligt.

Barcelona zou een opvallende deal met Atletico Madrid hebben afgesloten. El Mundo Deportivo weet namelijk dat de huidige nummer één van de Primera División een eerste optie heeft bedongen op maar liefst vijf spelers uit de selectie van oefenmeester Diego Simeone. Barça zou zich door het betalen van bovengenoemd bedrag, het recht verworven hebben om als eerste te mogen bieden op Saúl Ñíguez, José María Giménez en drie andere spelers van de Madrilenen. Dat kostte de Catalanen zo'n 15 miljoen euro.

LEES OOK: Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Anderlecht moet alles uit de kast halen voor Chadli ...

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

77
77
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

64
64
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

21
21
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

165
165
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

58
58
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

355
355
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

145
145
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

155
155
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

351
351
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

361
361
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

110
110
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

211
211
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

529
529
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

113
113
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

252
252
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

160
160
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

399
399
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws