TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

513 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Nacer Chadli is momenteel de man die het verschil maakt bij RSC Anderlecht. RSCA hoopt om hem volgende zomer definitief binnen te halen, maar dat wordt vooral op financieel vlak een moeilijke oefening. Zijn entourage vertelt wel aan Het Laatste Nieuws dat Chadli zich goed voelt bij Anderlecht en dat hij zich gewaardeerd voelt. Misschien kan hij zelf de forcing voeren voor een permanent transfer naar Anderlecht? Het bestuur zou alvast een inspanning willen doen.

KV Mechelen huurt Jordi Vanlerberghe momenteel van Club Brugge en de middenvelder staat steeds beter te spelen. Bij Het Nieuwsblad geeft hij ook aan zich uitstekend in zijn sas te voelen bij Malinwa. Over een definitieve terugkeer wil hij zich voorlopig nog niet uitlaten, maar dat is zeker niet uitgesloten. KVM beschikt alvast over een aankoopoptie. Goudhaantje Aster Vranckx zou zich dan weer in de kijker van AC Milan hebben gespeeld.

BUITENLAND
Volgens Football Insider is het geduld van Mauricio Pochettino omtrent de enkelblessures en de mindere prestaties van Jan Vertonghen op. De Argentijnse trainer van de Spurs zou niet willen dat het aflopend contract van de Rode Duivel wordt verlengd, en zou zelfs zijn veto hebben uitgesproken. Daardoor lijkt de 32-jarige Vertonghen bezig aan zijn laatste seizoen bij de Spurs.

Thibaut Courtois toonde zich tot dusver nog niet de puntenpakker die Real Madrid voor ogen had en dus zou de club alweer denken aan een vertrek van de Rode Duivel. Volgens El Desmarque zou Unai Simon (Athletic Bilbao) bovenaan het lijstje staan met mogelijke vervangers. Mogelijk komt er wel een andere Belg in de plaats. Volgens Don Balon, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zou Kevin De Bruyne in beeld zijn als potentiële opvolger van Luka Modric. De kans dat hij vertrekt bij Manchester City is echter bijzonder klein.

Real denkt echter ook aan versterking op langere termijn. Volgens opnieuw El Desmarque wil het in de zomer uitpakken met nog twee tienersensaties. Real zou immers werk willen gaan maken van de komst van zowel Jadon Sancho als Erling Haland. Sancho ontplofte vorig seizoen helemaal bij Borussia Dortmund. De eveneens 19-jarige Haland beleeft dit seizoen bij RB Salzburg zijn grote doorbraak.

De Italiaanse Serie A lonkt opnieuw naar Zlatan Ibrahimovic, die er eerder al knalde bij AC Milan, Internazionale en Juventus. Maar volgens Corriere dello Sport zou de Zweedse levende legende niét op weg zijn naar zijn ex-club Inter, maar wel verrassend genoeg naar het 'kleinere' Bologna. Die club zou hem voor een halfjaar willen contracteren, wanneer zijn contract afloopt bij LA Galaxy en de MLS stilligt.

Barcelona zou een opvallende deal met Atletico Madrid hebben afgesloten. El Mundo Deportivo weet namelijk dat de huidige nummer één van de Primera División een eerste optie heeft bedongen op maar liefst vijf spelers uit de selectie van oefenmeester Diego Simeone. Barça zou zich door het betalen van bovengenoemd bedrag, het recht verworven hebben om als eerste te mogen bieden op Saúl Ñíguez, José María Giménez en drie andere spelers van de Madrilenen. Dat kostte de Catalanen zo'n 15 miljoen euro.

LEES OOK: The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Anderlecht moet alles uit de kast halen voor Chadli ...

Meest recent

'Genk casht miljoenen: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

13
13
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

132
132
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

18
18
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

57
57
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

71
71
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

19
19
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

66
66
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

473
473
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

88
88
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

173
173
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

249
249
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

64
64
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

132
132
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

111
111
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

178
178
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

105
105
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

139
139
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

361
361
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

164
164
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

161
161
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

96
96
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

176
176

Meer sportnieuws