TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

513 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op toptransfer, Belgen-wissel bij Real?'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Nacer Chadli is momenteel de man die het verschil maakt bij RSC Anderlecht. RSCA hoopt om hem volgende zomer definitief binnen te halen, maar dat wordt vooral op financieel vlak een moeilijke oefening. Zijn entourage vertelt wel aan Het Laatste Nieuws dat Chadli zich goed voelt bij Anderlecht en dat hij zich gewaardeerd voelt. Misschien kan hij zelf de forcing voeren voor een permanent transfer naar Anderlecht? Het bestuur zou alvast een inspanning willen doen.

KV Mechelen huurt Jordi Vanlerberghe momenteel van Club Brugge en de middenvelder staat steeds beter te spelen. Bij Het Nieuwsblad geeft hij ook aan zich uitstekend in zijn sas te voelen bij Malinwa. Over een definitieve terugkeer wil hij zich voorlopig nog niet uitlaten, maar dat is zeker niet uitgesloten. KVM beschikt alvast over een aankoopoptie. Goudhaantje Aster Vranckx zou zich dan weer in de kijker van AC Milan hebben gespeeld.

BUITENLAND
Volgens Football Insider is het geduld van Mauricio Pochettino omtrent de enkelblessures en de mindere prestaties van Jan Vertonghen op. De Argentijnse trainer van de Spurs zou niet willen dat het aflopend contract van de Rode Duivel wordt verlengd, en zou zelfs zijn veto hebben uitgesproken. Daardoor lijkt de 32-jarige Vertonghen bezig aan zijn laatste seizoen bij de Spurs.

Thibaut Courtois toonde zich tot dusver nog niet de puntenpakker die Real Madrid voor ogen had en dus zou de club alweer denken aan een vertrek van de Rode Duivel. Volgens El Desmarque zou Unai Simon (Athletic Bilbao) bovenaan het lijstje staan met mogelijke vervangers. Mogelijk komt er wel een andere Belg in de plaats. Volgens Don Balon, weliswaar niet het meest betrouwbare medium, zou Kevin De Bruyne in beeld zijn als potentiële opvolger van Luka Modric. De kans dat hij vertrekt bij Manchester City is echter bijzonder klein.

Real denkt echter ook aan versterking op langere termijn. Volgens opnieuw El Desmarque wil het in de zomer uitpakken met nog twee tienersensaties. Real zou immers werk willen gaan maken van de komst van zowel Jadon Sancho als Erling Haland. Sancho ontplofte vorig seizoen helemaal bij Borussia Dortmund. De eveneens 19-jarige Haland beleeft dit seizoen bij RB Salzburg zijn grote doorbraak.

De Italiaanse Serie A lonkt opnieuw naar Zlatan Ibrahimovic, die er eerder al knalde bij AC Milan, Internazionale en Juventus. Maar volgens Corriere dello Sport zou de Zweedse levende legende niét op weg zijn naar zijn ex-club Inter, maar wel verrassend genoeg naar het 'kleinere' Bologna. Die club zou hem voor een halfjaar willen contracteren, wanneer zijn contract afloopt bij LA Galaxy en de MLS stilligt.

Barcelona zou een opvallende deal met Atletico Madrid hebben afgesloten. El Mundo Deportivo weet namelijk dat de huidige nummer één van de Primera División een eerste optie heeft bedongen op maar liefst vijf spelers uit de selectie van oefenmeester Diego Simeone. Barça zou zich door het betalen van bovengenoemd bedrag, het recht verworven hebben om als eerste te mogen bieden op Saúl Ñíguez, José María Giménez en drie andere spelers van de Madrilenen. Dat kostte de Catalanen zo'n 15 miljoen euro.

LEES OOK: Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

Anderlecht moet alles uit de kast halen voor Chadli ...

Meest recent

Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

17
17
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

54
54
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

42
42
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

214
214
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

29
29
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

366
366
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

537
537
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

136
136
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

273
273
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

794
794
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

479
479
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

135
135
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

841
841
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

229
229
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

289
289
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

176
176
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

63
63
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

86
86
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

163
163
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

595
595
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

112
112
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

205
205

Meer sportnieuws