Dennis eerlijk: 'Door hem ben ik bij Club Brugge gebleven'

door
Dennis eerlijk: 'Door hem ben ik bij Club Brugge gebleven'

Club Brugge hoopt dinsdagavond tegen Paris Saint-Germain om de stunt op Real Madrid minstens te evenaren. En dus wordt opnieuw richting Emmanuel Dennis gekeken. De onvoorspelbare aanvaller was op Bernabeu nog de grote man met twee gouden doelpunten.


En dat terwijl hij nu voor hetzelfde geld bij een andere club had gespeeld. Zo geeft Dennis in een interview met Het Laatste Nieuws toe dat hij wel degelijk wou vertrekken in de zomermercato. "Misschien omdat ik me begon te vervelen in jullie competitie. Of misschien maakte de vorige coach het te lastig voor me. Al dat lopen. Ik was daardoor ook veel te vaak geblesseerd - bijna allemaal hamstringletsels. Ik begon naar andere competities te kijken, naar andere spelers. Hoe zij wél tijd kregen om na een sprint te recupereren, zich wel amuseerden", verklaarde hij zijn vertrekwens.

Een transfer bleef echter uit en Dennis verlengde zelfs zijn contract op Jan Breydel. Daar is één man grotendeels voor verantwoordelijk: coach Philippe Clement. "Clement heeft me al die weken laten voelen dat hij wou dat ik bleef. 'Ik hou van deze coach, al van in zijn periode bij Genk. En ik denk dat hij me beter gaat maken, zoals hij met Samatta deed', liet ik mijn toenmalige makelaar weten. Hij werd kwaad. 'Ik heb wel al met verschillende ploegen gesproken, hé!' Eén stuurde eind augustus zelfs een contract door. Vandaar dat Clement me tegen LASK op de bank zette - hij wilde niet voor verrassingen komen te staan. Nochtans: ik had mijn keuze al gemaakt."

LEES OOK: Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Denkt u dat Dennis het ooit tot een Europese topclub zal schoppen?

Meest recent

'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

17
17
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

90
90
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

122
122
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

53
53
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

55
55
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

233
233
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

225
225
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

209
209
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

311
311
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

85
85
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

183
183
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

185
185
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1019
1019
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

87
87
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

123
123
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

375
375
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

157
157
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

514
514
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

204
204
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

248
248
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

277
277
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

214
214

Meer sportnieuws