Dennis eerlijk: 'Door hem ben ik bij Club Brugge gebleven'

1230 stemmen
Dennis eerlijk: 'Door hem ben ik bij Club Brugge gebleven'

Club Brugge hoopt dinsdagavond tegen Paris Saint-Germain om de stunt op Real Madrid minstens te evenaren. En dus wordt opnieuw richting Emmanuel Dennis gekeken. De onvoorspelbare aanvaller was op Bernabeu nog de grote man met twee gouden doelpunten.


En dat terwijl hij nu voor hetzelfde geld bij een andere club had gespeeld. Zo geeft Dennis in een interview met Het Laatste Nieuws toe dat hij wel degelijk wou vertrekken in de zomermercato. "Misschien omdat ik me begon te vervelen in jullie competitie. Of misschien maakte de vorige coach het te lastig voor me. Al dat lopen. Ik was daardoor ook veel te vaak geblesseerd - bijna allemaal hamstringletsels. Ik begon naar andere competities te kijken, naar andere spelers. Hoe zij wél tijd kregen om na een sprint te recupereren, zich wel amuseerden", verklaarde hij zijn vertrekwens.

Een transfer bleef echter uit en Dennis verlengde zelfs zijn contract op Jan Breydel. Daar is één man grotendeels voor verantwoordelijk: coach Philippe Clement. "Clement heeft me al die weken laten voelen dat hij wou dat ik bleef. 'Ik hou van deze coach, al van in zijn periode bij Genk. En ik denk dat hij me beter gaat maken, zoals hij met Samatta deed', liet ik mijn toenmalige makelaar weten. Hij werd kwaad. 'Ik heb wel al met verschillende ploegen gesproken, hé!' Eén stuurde eind augustus zelfs een contract door. Vandaar dat Clement me tegen LASK op de bank zette - hij wilde niet voor verrassingen komen te staan. Nochtans: ik had mijn keuze al gemaakt."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

Denkt u dat Dennis het ooit tot een Europese topclub zal schoppen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

3
3
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

96
96
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

18
18
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

168
168
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

31
31
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

122
122
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

21
21
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

161
161
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

274
274
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

635
635
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

441
441
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

131
131
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

388
388
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

230
230
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

611
611
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

170
170
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

582
582
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

120
120
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

240
240
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

406
406
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

697
697
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

126
126
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1250
1250
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

188
188
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

340
340

Meer sportnieuws