Dennis eerlijk: 'Door hem ben ik bij Club Brugge gebleven'

1230
Dennis eerlijk: 'Door hem ben ik bij Club Brugge gebleven'

Club Brugge hoopt dinsdagavond tegen Paris Saint-Germain om de stunt op Real Madrid minstens te evenaren. En dus wordt opnieuw richting Emmanuel Dennis gekeken. De onvoorspelbare aanvaller was op Bernabeu nog de grote man met twee gouden doelpunten.


En dat terwijl hij nu voor hetzelfde geld bij een andere club had gespeeld. Zo geeft Dennis in een interview met Het Laatste Nieuws toe dat hij wel degelijk wou vertrekken in de zomermercato. "Misschien omdat ik me begon te vervelen in jullie competitie. Of misschien maakte de vorige coach het te lastig voor me. Al dat lopen. Ik was daardoor ook veel te vaak geblesseerd - bijna allemaal hamstringletsels. Ik begon naar andere competities te kijken, naar andere spelers. Hoe zij wél tijd kregen om na een sprint te recupereren, zich wel amuseerden", verklaarde hij zijn vertrekwens.

Een transfer bleef echter uit en Dennis verlengde zelfs zijn contract op Jan Breydel. Daar is één man grotendeels voor verantwoordelijk: coach Philippe Clement. "Clement heeft me al die weken laten voelen dat hij wou dat ik bleef. 'Ik hou van deze coach, al van in zijn periode bij Genk. En ik denk dat hij me beter gaat maken, zoals hij met Samatta deed', liet ik mijn toenmalige makelaar weten. Hij werd kwaad. 'Ik heb wel al met verschillende ploegen gesproken, hé!' Eén stuurde eind augustus zelfs een contract door. Vandaar dat Clement me tegen LASK op de bank zette - hij wilde niet voor verrassingen komen te staan. Nochtans: ik had mijn keuze al gemaakt."

LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Denkt u dat Dennis het ooit tot een Europese topclub zal schoppen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

22
22
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

39
39
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

6
6
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

33
33
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

87
87
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

42
42
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

345
345
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

82
82
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

276
276
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

320
320
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

149
149
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws