Bookmaker klaar en duidelijk over Brugse kansen tegen PSG!

door
Bookmaker klaar en duidelijk over Brugse kansen tegen PSG!

Na het indrukwekkende gelijkspel in Bernabeu, heeft Club Brugge de smaak in de Champions League te pakken. Dinsdagavond gaan Philippe Clement en zijn manschappen voor een nieuwe stunt, dit keer in de thuismatch tegen Paris Saint-Germain. Unibet.be is daarbij de place to be om je aan een pronostiek te wagen.


Beide teams moeten één cruciale pion missen in deze partij. Club moet het immers zonder aanvoerder Ruud Vormer doen en hoopt Eder Balanta tijdig fit te krijgen om hem te vervangen. Bij de Parijzenaars ligt Neymar dan weer in de lappenmand. Met onder meer Mbappé, Di Maria, Cavani en Icardi heeft coach Thomas Tuchel echter voldoende alternatieven vooraan.

De bookmakers van Unibet.be zijn dan ook duidelijk: Club Brugge begint als grote outsider aan deze partij. De quotering voor een Brugse zege staat aan 6.40, met 20 euro inzet kan je dus 128 euro winnen. Voor een overwinning van de Parijzenaars kan je 1.60 maal je inzet vangen.

Er zijn echter nog meer dan 250 andere weddenschappen beschikbaar, bovendien heeft Unibet.be weer een straffe actie voorzien. Zo kan jij gratis een zestal voorspellingen doorgeven. Komen deze uit, dan maak je kans op de hoofdprijs van liefst 100.000 euro cash! Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be. VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Denk je dat Club Brugge meer dan één keer zal scoren tegen PSG?

Meest recent

Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

16
16
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

44
44
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

206
206
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

301
301
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

18
18
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

248
248
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

82
82
Vranken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

81
81
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

160
160
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

87
87
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

50
50
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

215
215
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

120
120
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

172
172
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

228
228
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

314
314
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

416
416
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

198
198
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

319
319
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

69
69
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

209
209
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

267
267
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

142
142

Meer sportnieuws