''Ongewone' contractverlenging Sambi Lokonga blijft maar aanslepen'

door
''Ongewone' contractverlenging Sambi Lokonga blijft maar aanslepen'

Bij RSC Anderlecht lopen de sterkhouders niet dik bezaaid, maar Albert Sambi Lokonga kan toch worden omschreven als één van de heel weinige lichtpunten bij Paars-Wit.

Vincent Kompany gelooft heel hard in de talentvolle middenvelder, en het was net daarom dat de recordkampioen Sven Kums liet gaan naar AA Gent. De voorbije zomer werd ook geen nieuwe nummer zes meer gehaald, met als bedoeling om de ontwikkeling van de 19-jarige niet te blokkeren. Sambi Lokonga heeft nog een contract tot eind dit seizoen met optie voor één jaar. Maar de gesprekken rond een contractverlenging lopen al lang.

Woensdag had Michaël Verschueren dan een nieuwe afspraak met de entourage van Sambi Lokonga, wiens zaakwaarnemer broer en Standard-speler Paul-José Mpoku is. Anderlecht bezit momenteel een eenzijdige optie om het contract van zijn speler automatisch te verlengen met één jaar, maar de bedoeling is om het goudhaantje vast te leggen voor meerdere jaren. 

Nadat de eerdere besprekingen moeilijk verliepen, verwacht Het Laatste Nieuws dat er eerstdaags nieuws mag verwacht worden omtrent een nieuw contract. Die nieuwe verbintenis zou 3 of 4 jaar moeten duren. Sambi Lokonga wil dan ook graag zijn carrière verderzetten bij Paars-Wit.

UPDATE 21/10

Ondertussen is er nog geen witte rook omtrent de langverwachte én veelbesproken contractverlenging van Albert Sambi Lokonga. Volgens Het Nieuwsblad zijn de onderhandelingen inderdaad al een heel eind lopende, maar zijn die wél niet simpel. Ook het meebrengen van broer Paul-José Mpoku als extra zaakwaarnemer - naast Stijn Francis - zorgt voor een ongewone situatie.

Daarnaast maakt de krant ook gewag van de interesse van buitenlandse clubs, maar het lijkt weinig waarschijnlijk dat Sambi Lokonga nu al een buitenlands avontuur zal aangaan. De krant schrijft dan ook dat Anderlecht een doorbraak zal forceren in dit dossier.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

Is Sambi Lokonga onmisbaar voor Anderlecht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

8
8
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

30
30
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

99
99
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

184
184
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

91
91
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

87
87
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

91
91
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

97
97
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

320
320
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

237
237
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

809
809
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

532
532
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

53
53
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

470
470
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

137
137
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

146
146
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

284
284
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

130
130
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

75
75
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

260
260
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

270
270
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

368
368
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22

Meer sportnieuws