Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

516 stemmen
Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

Is dit Cercle Brugge een vogel voor de kat? Het lijkt er sterk op na een afgang in eigen huis tegen Charleroi. De Karolo's waren in een sterke eerste helft meer dan een klasse te sterk voor hun opponent en schuiven weer wat op richting de top-zes.

Cercle Brugge wisselde een week geleden van trainer, de Duitser Storck, vorig jaar nog succesvol met Moeskroen, moest de Vereniging redden van de degradatie. De coach van Cercle wisselde zijn ploeg alvast op een paar plaatsen: onder de lat verving Hubert de vaste doelman Badiashile en voorin was er geen plaats voor Saadi.
Dramatische start voor Storck
In eigen huis ging Cercle Brugge vanavond echter dramatisch van start. Na amper vijf minuten spelen trof Morioka raak na dom balverlies van de thuisverdediging, de snelle 0-1 was een feit. Naarmate de eerste helft vorderde ging het van kwaad naar erger voor de tweede ploeg uit Brugge: eerst mocht Bruno moederziel alleen voor Hubert de 0-2 aantekenen, nog voor de rust maakte Diagne er met een lage schuiver 0-3 van. Nog voor de pauze wisselde Storck een eerste keer: Omolo had de boter gegeten en Biancone kwam in zijn plaats.

Storck begon dramatisch aan zijn opdracht als trainer bij Cercle Brugge.
Verdronken kalf geraakt niet meer boven water na de rust
Na de rust ging de thuisploeg op zoek naar een 'levenslijn' maar veel mogelijkheden dwong Cercle Brugge niet af. Aan de overzijde benutte ook Charleroi de spaarzame kansen niet. Op een kwartier van het einde kwam invaller Saadi nog dicht bij een eerredder maar zijn poging werd in laatste instantie nog van de lijn gehaald. Uiteindelijk hield Charleroi eenvoudig stand en boekt het een belangrijke zege met het oog op Play-Off I. Storck zal een serieus medicijn uit zijn koffer moeten toveren om dit doodziek Cercle te reanimeren.
Scoreverloop:
0-1 (5') Morioka, 0-2 (32') Bruno, 0-3 (36') Diagne

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Is dit Cercle een vogel voor de kat?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

4
4
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

35
35
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

46
46
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

11
11
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

270
270
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

114
114
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

28
28
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

29
29
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

84
84
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

185
185
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

476
476
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

60
60
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

307
307
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

71
71
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

229
229
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

687
687
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

369
369
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

442
442
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

624
624
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

401
401
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

169
169

Meer sportnieuws