Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

door
Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

Is dit Cercle Brugge een vogel voor de kat? Het lijkt er sterk op na een afgang in eigen huis tegen Charleroi. De Karolo's waren in een sterke eerste helft meer dan een klasse te sterk voor hun opponent en schuiven weer wat op richting de top-zes.

Cercle Brugge wisselde een week geleden van trainer, de Duitser Storck, vorig jaar nog succesvol met Moeskroen, moest de Vereniging redden van de degradatie. De coach van Cercle wisselde zijn ploeg alvast op een paar plaatsen: onder de lat verving Hubert de vaste doelman Badiashile en voorin was er geen plaats voor Saadi.
Dramatische start voor Storck
In eigen huis ging Cercle Brugge vanavond echter dramatisch van start. Na amper vijf minuten spelen trof Morioka raak na dom balverlies van de thuisverdediging, de snelle 0-1 was een feit. Naarmate de eerste helft vorderde ging het van kwaad naar erger voor de tweede ploeg uit Brugge: eerst mocht Bruno moederziel alleen voor Hubert de 0-2 aantekenen, nog voor de rust maakte Diagne er met een lage schuiver 0-3 van. Nog voor de pauze wisselde Storck een eerste keer: Omolo had de boter gegeten en Biancone kwam in zijn plaats.

Storck begon dramatisch aan zijn opdracht als trainer bij Cercle Brugge.
Verdronken kalf geraakt niet meer boven water na de rust
Na de rust ging de thuisploeg op zoek naar een 'levenslijn' maar veel mogelijkheden dwong Cercle Brugge niet af. Aan de overzijde benutte ook Charleroi de spaarzame kansen niet. Op een kwartier van het einde kwam invaller Saadi nog dicht bij een eerredder maar zijn poging werd in laatste instantie nog van de lijn gehaald. Uiteindelijk hield Charleroi eenvoudig stand en boekt het een belangrijke zege met het oog op Play-Off I. Storck zal een serieus medicijn uit zijn koffer moeten toveren om dit doodziek Cercle te reanimeren.
Scoreverloop:
0-1 (5') Morioka, 0-2 (32') Bruno, 0-3 (36') Diagne

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Is dit Cercle een vogel voor de kat?

Meest recent

‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

25
25
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

25
25
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

347
347
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

297
297
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

247
247
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

168
168
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

147
147
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

480
480
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

119
119
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

195
195
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

116
116
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

69
69
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

176
176
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

526
526
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

260
260
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

790
790
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

111
111
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

480
480
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

818
818
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

279
279
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

990
990
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

187
187
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

286
286
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

352
352

Meer sportnieuws