Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

door
Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

Is dit Cercle Brugge een vogel voor de kat? Het lijkt er sterk op na een afgang in eigen huis tegen Charleroi. De Karolo's waren in een sterke eerste helft meer dan een klasse te sterk voor hun opponent en schuiven weer wat op richting de top-zes.

Cercle Brugge wisselde een week geleden van trainer, de Duitser Storck, vorig jaar nog succesvol met Moeskroen, moest de Vereniging redden van de degradatie. De coach van Cercle wisselde zijn ploeg alvast op een paar plaatsen: onder de lat verving Hubert de vaste doelman Badiashile en voorin was er geen plaats voor Saadi.
Dramatische start voor Storck
In eigen huis ging Cercle Brugge vanavond echter dramatisch van start. Na amper vijf minuten spelen trof Morioka raak na dom balverlies van de thuisverdediging, de snelle 0-1 was een feit. Naarmate de eerste helft vorderde ging het van kwaad naar erger voor de tweede ploeg uit Brugge: eerst mocht Bruno moederziel alleen voor Hubert de 0-2 aantekenen, nog voor de rust maakte Diagne er met een lage schuiver 0-3 van. Nog voor de pauze wisselde Storck een eerste keer: Omolo had de boter gegeten en Biancone kwam in zijn plaats.

Storck begon dramatisch aan zijn opdracht als trainer bij Cercle Brugge.
Verdronken kalf geraakt niet meer boven water na de rust
Na de rust ging de thuisploeg op zoek naar een 'levenslijn' maar veel mogelijkheden dwong Cercle Brugge niet af. Aan de overzijde benutte ook Charleroi de spaarzame kansen niet. Op een kwartier van het einde kwam invaller Saadi nog dicht bij een eerredder maar zijn poging werd in laatste instantie nog van de lijn gehaald. Uiteindelijk hield Charleroi eenvoudig stand en boekt het een belangrijke zege met het oog op Play-Off I. Storck zal een serieus medicijn uit zijn koffer moeten toveren om dit doodziek Cercle te reanimeren.
Scoreverloop:
0-1 (5') Morioka, 0-2 (32') Bruno, 0-3 (36') Diagne

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Is dit Cercle een vogel voor de kat?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

41
41
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

54
54
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

37
37
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

207
207
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

363
363
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

280
280
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

174
174
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

133
133
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

85
85
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

538
538
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

322
322
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

327
327
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

383
383
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

212
212
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

174
174
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

345
345
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

804
804
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

272
272
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

217
217
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

298
298
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1065
1065

Meer sportnieuws