Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

door
Storck begint met zware nederlaag dramatisch aan opdracht bij Cercle Brugge

Is dit Cercle Brugge een vogel voor de kat? Het lijkt er sterk op na een afgang in eigen huis tegen Charleroi. De Karolo's waren in een sterke eerste helft meer dan een klasse te sterk voor hun opponent en schuiven weer wat op richting de top-zes.

Cercle Brugge wisselde een week geleden van trainer, de Duitser Storck, vorig jaar nog succesvol met Moeskroen, moest de Vereniging redden van de degradatie. De coach van Cercle wisselde zijn ploeg alvast op een paar plaatsen: onder de lat verving Hubert de vaste doelman Badiashile en voorin was er geen plaats voor Saadi.
Dramatische start voor Storck
In eigen huis ging Cercle Brugge vanavond echter dramatisch van start. Na amper vijf minuten spelen trof Morioka raak na dom balverlies van de thuisverdediging, de snelle 0-1 was een feit. Naarmate de eerste helft vorderde ging het van kwaad naar erger voor de tweede ploeg uit Brugge: eerst mocht Bruno moederziel alleen voor Hubert de 0-2 aantekenen, nog voor de rust maakte Diagne er met een lage schuiver 0-3 van. Nog voor de pauze wisselde Storck een eerste keer: Omolo had de boter gegeten en Biancone kwam in zijn plaats.

Storck begon dramatisch aan zijn opdracht als trainer bij Cercle Brugge.
Verdronken kalf geraakt niet meer boven water na de rust
Na de rust ging de thuisploeg op zoek naar een 'levenslijn' maar veel mogelijkheden dwong Cercle Brugge niet af. Aan de overzijde benutte ook Charleroi de spaarzame kansen niet. Op een kwartier van het einde kwam invaller Saadi nog dicht bij een eerredder maar zijn poging werd in laatste instantie nog van de lijn gehaald. Uiteindelijk hield Charleroi eenvoudig stand en boekt het een belangrijke zege met het oog op Play-Off I. Storck zal een serieus medicijn uit zijn koffer moeten toveren om dit doodziek Cercle te reanimeren.
Scoreverloop:
0-1 (5') Morioka, 0-2 (32') Bruno, 0-3 (36') Diagne

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Is dit Cercle een vogel voor de kat?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

10
10
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

58
58
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

109
109
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

28
28
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

201
201
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

88
88
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

197
197
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

297
297
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

245
245
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

401
401
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

189
189
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

152
152
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

109
109
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

149
149
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

83
83
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

259
259
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

600
600
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

70
70
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

123
123
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

348
348
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

110
110
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

326
326

Meer sportnieuws