'Mertens kan knaltransfer naar Bundesliga maken'

door
'Mertens kan knaltransfer naar Bundesliga maken'

In de Italiaanse Serie A boekte SSC Napoli zaterdagavond een vlotte zege tegen Hellas Verona. Dries Mertens moest vrede nemen met een rol als invaller, maar de kans is reëel dat hij woensdag in de Champions League tegen RB Salzburg weer gewoon in de basis staat. Ondertussen blijft er flink gespeculeerd worden over zijn toekomst.


Mertens zit in Napels immers in zijn laatste contractjaar, de club zou hem weliswaar een nieuwe overeenkomst willen laten tekenen. Er werd eerder ook al bericht over een royaal voorstel vanuit Napoli, maar van een concreet akkoord is momenteel nog geen sprake. Volgens transferspecialist Gianluca Di Marzio blijft het wel Mertens' prioriteit om bij Napoli te verlengen, dat zou hij zijn zaakwaarnemers ook al hebben laten weten.

Maar de Rode Duivel wil ook niet eeuwig blijven wachten. Wanneer er in januari nog steeds geen akkoord is gevonden, zou hij ook aanbiedingen van andere clubs evalueren. Vanaf dat moment kan hij immers als transfervrije speler elders een voorcontract tekenen en het gebrek aan een transfersom biedt natuurlijk perspectieven naar zijn salaris toe.

Een overgang naar China, waar Guangzhou van Moussa Dembélé interesse toont, zou hij bij voorbaat uitsluiten. Maar een knaltransfer binnen Europa is wel een optie. Zo zou Borussia Dortmund behoorlijk concreet zijn. Bij de huidige nummer vier uit de Bundesliga zou hij ploegmaat van Thorgan Hazard en Axel Witsel kunnen worden. Bovendien zou hij een pak dichter bij huis aan de slag gaan. Iets wat vrouwlief Kat Kerkhofs, die in België timmert aan haar media-carrière, ongetwijfeld ziet zitten.

LEES OOK: 'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

Dortmund zou een ideale club zijn voor Mertens ...

Meest recent

'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

62
62
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

39
39
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

139
139
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

156
156
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

122
122
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

52
52
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

140
140
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

136
136
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

43
43
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

509
509
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

85
85
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

459
459
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

191
191
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

306
306
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

185
185
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

140
140
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

638
638
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

119
119
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

95
95
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

232
232
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

217
217
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

483
483
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

713
713
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

380
380

Meer sportnieuws