'Mertens kan knaltransfer naar Bundesliga maken'

door
'Mertens kan knaltransfer naar Bundesliga maken'

In de Italiaanse Serie A boekte SSC Napoli zaterdagavond een vlotte zege tegen Hellas Verona. Dries Mertens moest vrede nemen met een rol als invaller, maar de kans is reëel dat hij woensdag in de Champions League tegen RB Salzburg weer gewoon in de basis staat. Ondertussen blijft er flink gespeculeerd worden over zijn toekomst.


Mertens zit in Napels immers in zijn laatste contractjaar, de club zou hem weliswaar een nieuwe overeenkomst willen laten tekenen. Er werd eerder ook al bericht over een royaal voorstel vanuit Napoli, maar van een concreet akkoord is momenteel nog geen sprake. Volgens transferspecialist Gianluca Di Marzio blijft het wel Mertens' prioriteit om bij Napoli te verlengen, dat zou hij zijn zaakwaarnemers ook al hebben laten weten.

Maar de Rode Duivel wil ook niet eeuwig blijven wachten. Wanneer er in januari nog steeds geen akkoord is gevonden, zou hij ook aanbiedingen van andere clubs evalueren. Vanaf dat moment kan hij immers als transfervrije speler elders een voorcontract tekenen en het gebrek aan een transfersom biedt natuurlijk perspectieven naar zijn salaris toe.

Een overgang naar China, waar Guangzhou van Moussa Dembélé interesse toont, zou hij bij voorbaat uitsluiten. Maar een knaltransfer binnen Europa is wel een optie. Zo zou Borussia Dortmund behoorlijk concreet zijn. Bij de huidige nummer vier uit de Bundesliga zou hij ploegmaat van Thorgan Hazard en Axel Witsel kunnen worden. Bovendien zou hij een pak dichter bij huis aan de slag gaan. Iets wat vrouwlief Kat Kerkhofs, die in België timmert aan haar media-carrière, ongetwijfeld ziet zitten.

LEES OOK: Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

Dortmund zou een ideale club zijn voor Mertens ...

Meest recent

Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

35
35
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

95
95
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

27
27
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

338
338
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

481
481
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

166
166
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

222
222
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

231
231
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

352
352
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

565
565
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

387
387
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

351
351
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

243
243
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

130
130
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

256
256
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

80
80
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

60
60
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

215
215
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

55
55
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

172
172
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

374
374
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

57
57
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

548
548
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

120
120
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

243
243

Meer sportnieuws