Beerschot zet Virton stevige hak in strijd om eerste periodetitel

door
Beerschot zet Virton stevige hak in strijd om eerste periodetitel

In de Proximus League is het week na week moeilijker om de winnaar te voorspellen van de eerste periodetitel. Deze keer was het leider Virton die kopje onder ging op het veld van Beerschot en zo de koppositie al zeker moet afstaan na dit weekend.

Virton was voorlopig een mooi sprookje aan het schrijven in 1B. De promovendus speelde vorig seizoen nog in het amateurvoetbal maar leek nu al op weg om een periodetitel weg te kapen in de Proximus League. Op het veld van Beerschot kwam de ploeg uit de provincie Luxemburg iets voorbij het kwartier wel op achterstand toen Brogno na een knappe assist van Noubissi de 1-0 op het bord zette. Lang konden de Mannekes niet genieten van hun voorsprong, enkele tellen later maakte Lapoussin aan de overkant al de gelijkmaker. Toch was het de thuisploeg die uiteindelijk met een voorsprong de rust kon ingaan, op slag van rust maakte Holzhauser vanaf elf meter de 2-1.
Virton vocht na de rust voor wat het waard was maar ook de thuisploeg kreeg via Brogno en Noubissi uitstekende kansen om de 3-1 aan te tekenen. Uiteindelijk werd er niet meer gescoord in het Olympisch stadion en pakt Beerschot een knappe zege. Virton blijft volop in de running voor de eerste periodetitel maar moet al zeker Westerlo voor zich dulden na dit weekend.
Scoreverloop:
1-0 (17') Brogno, 1-1 (26') Lapoussin, 2-1 (45') Holzhauser (p)

LEES OOK: SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Kan Beerschot zich herpakken in de tweede periode?

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

126
126
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

200
200
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

102
102
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

58
58
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

40
40
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

214
214
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

378
378
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

222
222
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

131
131
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

375
375
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

195
195
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

374
374
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

162
162
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

92
92
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

647
647
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

308
308
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

730
730
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

504
504
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

306
306
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

193
193
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

161
161
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws