AA Gent boekt eenvoudige thuiszege tegen blunderend Waasland-Beveren

157
AA Gent boekt eenvoudige thuiszege tegen blunderend Waasland-Beveren

AA Gent is na een eenvoudige thuiszege tegen Waasland-Beveren opnieuw tot op drie punten genaderd van Standard. De ploeg van Thorup had genoeg aan enkele klasseflitsen van zijn aanvallers om het verschil te maken tegen de Waaslanders, die verloren voor de eerste keer onder coach Mercier.

Waasland-Beveren stond lange tijd op de laatste plaats maar onder coach Mercier lijken de Waaslanders terug op de goede weg, er werd nog niet verloren en vlak voor de interlandbreak pakte het ook (eindelijk) zijn eerste seizoenszege. Bij de Buffalo's loopt alles voorlopig voorspoedig, al was er wel die zware nederlaag tegen Club Brugge op de vorige speeldag.
AA Gent begint sterk en maakt meteen het verschil
In het eerste kwartier creëerde AA Gent al een pak kansen via Kums, Depoitre en David, voorlopig stond Jackers pal. Iets voor halfweg de eerste helft was het wel raak voor de thuisploeg: Wiegel blunderde achterin en schotelde Jaremtsjoek de 1-0 op een schotelblaadje voor. De bezoekers reageerden met een schot van Koita dat niet zo ver over de kooi van Kaminski vloog. Echt veel grote kansen waren er nadien niet, zo mocht de thuisploeg met een krappe voorsprong de kleedkamer opzoeken.
 
AA Gent mag met een nipte voorsprong de kleedkamer opzoeken.
Depoitre toont eens te meer zijn waarde voor zakelijk AA Gent
Via Odjija en David kreeg AA Gent ook na de rust meteen twee prima kansen, Jackers lag telkens goed in de weg. De Buffalo's kwamen iets voorbij het uur toch op een dubbele voorsprong toen Depoitre raak trof na een fraaie assist van David. Een onmondig Waasland-Beveren creëerde zo goed als niets en moest zijn sterke doelman dankbaar zijn dat de schade voorlopig niet groter werd, opnieuw had Jackers een prima redding in huis op een schot van invaller Dompé. Uiteindelijk bleef het bij een 'zuinige' 2-0 overwinning, zo kan AA Gent met vertrouwen de dubbele confrontatie met Wolfsburg tegemoet kijken.
Scoreverloop:
1-0 (18') Jaremtsjoek, 2-0 (66') Depoitre                     

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Welke plek ziet u AA Gent pakken

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

0
0
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

91
91
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

2
2
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

14
14
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

122
122
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

84
84
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

110
110
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

200
200
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

39
39
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

121
121
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

329
329
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

94
94
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

46
46
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

445
445
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

88
88
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

379
379
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

531
531
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

405
405

Meer sportnieuws