Roeselare blikt opnieuw topploeg in en komt weg van laatste plaats

301 stemmen
Roeselare blikt opnieuw topploeg in en komt weg van laatste plaats

Na een wedstrijd met twee gezichten heeft Roeselare meteen zijn tweede overwinning van het seizoen gepakt. Vorig weekend pakten de West-Vlamingen al de scalp van OHL, vandaag fnuikten ze de ambities voor de eerste periodetitel van Union.

Roeselare pakte vorig weekend (eindelijk) zijn eerste seizoenszege en wou daar vandaag een vervolg aan breien in de thuiswedstrijd tegen Union. De traditieclub deed het opnieuw prima dit seizoen en was nog volop in de running voor de eerste periodetitel. Mits een zege vandaag kon het voorlopig naar de leidersplaats wippen. De bezoekers begonnen ook het beste op Schiervelde en kwamen via Haugen en Teuma reeds in de eerste tien minuten twee maal dicht bij de voorsprong, Biebauw was bij de pinken. Iets voorbij het kwartier miste Haugen opnieuw een opgelegde kans na een prima assist van Tabekou. Union bleef domineren en had nog voor de rust pech dat een kopbal van Perdichizzi op de onderkant van de lat vloog. Halfweg stond het nog 0-0, daar mocht Roeselare heel tevreden mee zijn.
Na de rust was het zowaar de thuisploeg die op voorsprong klom, na vijf minuten spelen tikte Bassani de bal voorbij Saussez: 1-0. De bezoekers slaagden er voorlopig niet meer in om hun goede voetbal van tijdens de eerste helft op de mat te leggen en werden iets voorbij het uur zelfs op een dubbele achterstand geplaatst toen Nouri de 2-0 van dichtbij op het bord zette. Roeselare hield nadien gemakkelijk stand en in de blessuretijd zorgde invaller Godwin nog voor de 3-0 eindscore. De thuisploeg boekt zo een fraaie zes op zes tegen twee promotiekandidaten. 
Scoreverloop:
1-0 (50') Bassani, 2-0 (64') Nouri, 3-0 (90+2') Godwin

LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Wie zal de eerste periodetitel pakken?

Meest recent

'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

0
0
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

17
17
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

131
131
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

114
114
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

134
134
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

699
699
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

356
356
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

150
150
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

145
145
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

78
78
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

205
205
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

189
189
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

534
534
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

635
635
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

590
590
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

471
471
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

665
665
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

325
325
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172

Meer sportnieuws