Roeselare blikt opnieuw topploeg in en komt weg van laatste plaats

door
Roeselare blikt opnieuw topploeg in en komt weg van laatste plaats

Na een wedstrijd met twee gezichten heeft Roeselare meteen zijn tweede overwinning van het seizoen gepakt. Vorig weekend pakten de West-Vlamingen al de scalp van OHL, vandaag fnuikten ze de ambities voor de eerste periodetitel van Union.

Roeselare pakte vorig weekend (eindelijk) zijn eerste seizoenszege en wou daar vandaag een vervolg aan breien in de thuiswedstrijd tegen Union. De traditieclub deed het opnieuw prima dit seizoen en was nog volop in de running voor de eerste periodetitel. Mits een zege vandaag kon het voorlopig naar de leidersplaats wippen. De bezoekers begonnen ook het beste op Schiervelde en kwamen via Haugen en Teuma reeds in de eerste tien minuten twee maal dicht bij de voorsprong, Biebauw was bij de pinken. Iets voorbij het kwartier miste Haugen opnieuw een opgelegde kans na een prima assist van Tabekou. Union bleef domineren en had nog voor de rust pech dat een kopbal van Perdichizzi op de onderkant van de lat vloog. Halfweg stond het nog 0-0, daar mocht Roeselare heel tevreden mee zijn.
Na de rust was het zowaar de thuisploeg die op voorsprong klom, na vijf minuten spelen tikte Bassani de bal voorbij Saussez: 1-0. De bezoekers slaagden er voorlopig niet meer in om hun goede voetbal van tijdens de eerste helft op de mat te leggen en werden iets voorbij het uur zelfs op een dubbele achterstand geplaatst toen Nouri de 2-0 van dichtbij op het bord zette. Roeselare hield nadien gemakkelijk stand en in de blessuretijd zorgde invaller Godwin nog voor de 3-0 eindscore. De thuisploeg boekt zo een fraaie zes op zes tegen twee promotiekandidaten. 
Scoreverloop:
1-0 (50') Bassani, 2-0 (64') Nouri, 3-0 (90+2') Godwin

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Wie zal de eerste periodetitel pakken?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

39
39
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

58
58
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

97
97
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

96
96
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

71
71
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

40
40
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

212
212
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

328
328
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

77
77
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

512
512
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

267
267
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

120
120
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

396
396
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

330
330
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

301
301
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

60
60
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

296
296
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

287
287
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws