TRANSFERUURTJE: 'Vraagteken bij Anderlecht, grote namen naar uitgang Camp Nou'

238 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Vraagteken bij Anderlecht, grote namen naar uitgang Camp Nou'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Adrien Trebel werd vorige zomer aangeduid als één van de spelers die absoluut moesten vertrekken bij Anderlecht, maar een transfer bleef uiteindelijk uit. Vervolgens werd hij een hele tijd niet gebruikt, maar daar komt nu verandering in. Hoofdcoach Frank Vercauteren zou wel degelijk van plan zijn hem in te zetten. Of dat ook gevolgen heeft voor de plannen tijdens de komende wintermercato valt af te wachten, zijn hoge salaris blijft immers een doorn in het oog.

BUITENLAND
Ruslan Malinovskyi verhuisde afgelopen zomer van KRC Genk naar het Italiaanse Atalanta, maar daar is hij nog geen vaste basisspeler. Bij de nationale ploeg doet hij het echter wel erg goed en zou hij zich op de radar van een Europese topclub hebben gespeeld. Volgens Sport Arena zou Malinovskyi zich in de kijker hebben gespeeld bij Chelsea. The Blues zouden gecharmeerd geraakt zijn van hem tijdens de interland tussen Oekraïne en Portugal.

Matz Sels doet het erg goed sinds hij naar de Franse Ligue 1 verhuisde en daar werd hij vrijdag voor beloond. De 27-jarige doelman zag zijn verbintenis bij RC Strasbourg met twee seizoenen verlengd. Sels ligt nu tot medio 2024 onder contract bij het huidige nummer 17 in de Ligue 1, waar hij sinds de zomer van 2018 de netten verdedigt.

Ivan Rakitic zit dit seizoen op een zijspoor bij zijn club en dat blijft mogelijk niet zonder gevolgen. Het Spaanse AS maakte eerder al melding dat FC Barcelona in januari wil luisteren naar eventuele aanbiedingen voor de middenvelder. Manchester United dook al op als mogelijke overnemer van Rakitic, maar die zal zeker niet kiezen voor The Reds. Volgens Daily Mail ziet zijn familie niets in een verhuis naar Engeland.

Ook Arturo Vidal trekt mogelijk andere oorden op. De middenvelder kon afgelopen zomer al rekenen op interesse van Internazionale en daar is men de Chileen nog niet vergeten. Zo lijkt de club komende winter nogmaals een poging te wagen voor hem, dat weet Tuttosport. Vidal heeft nog een contract tot en met 2021 en zijn marktwaarde wordt geschat op 15 miljoen euro, geen onoverkomelijke som voor de club van Romelu Lukaku.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Sels verdient een plaats in de EK-selectie ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

27
27
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

63
63
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

60
60
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

108
108
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

108
108
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

409
409
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

153
153
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

928
928
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

936
936
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

446
446
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

825
825
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

567
567
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

591
591

Meer sportnieuws