'Kompany doet eerste grote toegeving aan Vercauteren'

1231 stemmen
'Kompany doet eerste grote toegeving aan Vercauteren'

Bij RSC Anderlecht maakt men zondag een doorstart onder het bewind van nieuwe hoofdcoach Frank Vercauteren. De verwachting is dat hij niet meteen alles zal omgooien, maar welke enkele duidelijke eigen accenten zal leggen. Zo wil hij de jeugd bijvoorbeeld omringen met iets meer ervaren spelers.


En het is ook daarom dat Adrien Trebel opnieuw werd opgenomen in de selectie. Het is nog niet duidelijk of de Fransman ook meteen zal starten en in welke positie. Maar volgens L'Avenir is het feit dat hij weer een waardig lid van de kern is, een toegeving van Vincent Kompany richting Vercauteren. De Waalse krant schrijft namelijk dat het vooral de speler-trainer was die Trebel tot dusver aan de kant hield.

Er werd aangenomen dat ook het bestuur hier een zeg in had. De clubleiding wil namelijk van zijn hoge salaris af en ook zijn uitgesproken relatie met persona non grata Mogi Bayat blijft een doorn in het oog. Volgens L'Avenir heeft dat echter weinig te maken met het feit dat Trebel de voorbije weken amper speelde. Integendeel, het bestuur zou zelfs hebben aangedrongen om hem tegen Club Brugge in de basis te zetten.

De middenvelder amper gebruiken was blijkbaar vooral een beslissing van de toenmalige sportieve staf. Kompany zou namelijk onvoldoende overtuigd zijn van de kwaliteiten van Trebel als controlerende middenvelder, terwijl hij niet genoeg beslissend zou zijn in een hogere positie. Vercauteren heeft echter wel vertrouwen in de ex-speler van Standard. De kans is dan ook reëel dat we hem zondag tegen STVV in actie zien.

LEES OOK: 'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Trebel had dit seizoen al veel meer minuten verdiend ...

Meest recent

Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

0
0
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

23
23
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

63
63
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

96
96
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

86
86
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

22
22
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

77
77
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

91
91
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

84
84
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

188
188
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

140
140
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

302
302
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

356
356
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

341
341
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

64
64
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

195
195

Meer sportnieuws