Vormer onthult wat hij écht tegen ref riep op Real Madrid

door
Vormer onthult wat hij écht tegen ref riep op Real Madrid

Club Brugge kreeg vrijdagnamiddag erg slecht nieuws van de UEFA. De Europese voetbalbond eiste immers een schorsing van liefst drie (Champions League-)wedstrijden voor aanvoerder Ruud Vormer. Een gevolg van de rode kaart die de Nederlander oppikte op het veld van Real Madrid.


Een zware sanctie, al zou Club Brugge wel in beroep gaan in de hoop om deze te verminderen. Bij de motivatie van de straf haalde de UEFA aan dat Vormer zich zou hebben vergrepen aan 'beledigend taalgebruik tegenover een wedstrijdofficial'. Op de beelden van het incident leek de middenvelder inderdaad 'F*ck you' naar de scheidsrechter te roepen. Maar dat bleken niet de enige woorden die zijn gevallen.

Vlak voor de interland-break was Vormer nog te gast bij Sports Late Night en toen kwam het incident ook al ter sprake. Hij gaf zelfs zijn 'beledigend taalgebruik' toe. "Ik heb wat dingetjes geroepen tegen hem. Dat ie blind was. Maar daar moet hij toch tegen kunnen. Je zit in de emotie van een wedstrijd op Madrid en wij zijn Brugge, dan vind ik dat hij ook wat mee moet leven", vertelde Vormer toe.

Zijn uitspraken komen hem nu wel duur te staan, al is de kans groot dat Club er in beroep nog wat vanaf kan peuteren. Desondanks had de Nederlander niet echt spijt van zijn daden. "Het is heel erg als ik geschorst zou zijn, maar ik heb er geen spijt van. Ik zou het zo weer doen want ik vind die eerste gele kaart onterecht. Het is verschrikkelijk als ik daardoor wedstrijden zou missen, maar ik kan de klok niet meer terugdraaien."

LEES OOK: ‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

De sanctie voor Vormer is te zwaar ...

Meest recent

Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

53
53
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

20
20
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

48
48
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

53
53
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

177
177
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

39
39
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

163
163
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

125
125
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

259
259
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

67
67
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

190
190
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

180
180
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

121
121
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

87
87
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

85
85
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

88
88
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

190
190
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

255
255
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

94
94
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

208
208
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

192
192
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

133
133
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

365
365

Meer sportnieuws