Vormer onthult wat hij écht tegen ref riep op Real Madrid

1389 stemmen
Vormer onthult wat hij écht tegen ref riep op Real Madrid

Club Brugge kreeg vrijdagnamiddag erg slecht nieuws van de UEFA. De Europese voetbalbond eiste immers een schorsing van liefst drie (Champions League-)wedstrijden voor aanvoerder Ruud Vormer. Een gevolg van de rode kaart die de Nederlander oppikte op het veld van Real Madrid.


Een zware sanctie, al zou Club Brugge wel in beroep gaan in de hoop om deze te verminderen. Bij de motivatie van de straf haalde de UEFA aan dat Vormer zich zou hebben vergrepen aan 'beledigend taalgebruik tegenover een wedstrijdofficial'. Op de beelden van het incident leek de middenvelder inderdaad 'F*ck you' naar de scheidsrechter te roepen. Maar dat bleken niet de enige woorden die zijn gevallen.

Vlak voor de interland-break was Vormer nog te gast bij Sports Late Night en toen kwam het incident ook al ter sprake. Hij gaf zelfs zijn 'beledigend taalgebruik' toe. "Ik heb wat dingetjes geroepen tegen hem. Dat ie blind was. Maar daar moet hij toch tegen kunnen. Je zit in de emotie van een wedstrijd op Madrid en wij zijn Brugge, dan vind ik dat hij ook wat mee moet leven", vertelde Vormer toe.

Zijn uitspraken komen hem nu wel duur te staan, al is de kans groot dat Club er in beroep nog wat vanaf kan peuteren. Desondanks had de Nederlander niet echt spijt van zijn daden. "Het is heel erg als ik geschorst zou zijn, maar ik heb er geen spijt van. Ik zou het zo weer doen want ik vind die eerste gele kaart onterecht. Het is verschrikkelijk als ik daardoor wedstrijden zou missen, maar ik kan de klok niet meer terugdraaien."

LEES OOK: Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

De sanctie voor Vormer is te zwaar ...

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

22
22
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

20
20
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

58
58
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

121
121
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

54
54
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

226
226
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

564
564
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

373
373
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

263
263
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

433
433
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

128
128
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

152
152
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

190
190
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

426
426
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

540
540
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

205
205
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

378
378
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

78
78
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

314
314
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

136
136
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

158
158
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

628
628
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

218
218

Meer sportnieuws