Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

door
Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

Club Brugge mag volgende week opnieuw aan de slag in de Champions League. Paris Saint-Germain komt op dinsdag op bezoek in het Jan Breydelstadion en na gelijke spelen tegen Galatasaray en Real Madrid hoopt Club zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten. Het zal dat wel sowieso zonder Ruud Vormer moeten bewerkstelligen.

De aanvoerder pakte in het Bernabéu enkele weken geleden twee gele kaarten en is daardoor geschorst voor de komst van PSG. Maar Club dreigt hem nog langer te moeten missen in het kampioenenbal, want de UEFA opende een disciplinair onderzoek omdat Vormer bij het verlaten van het veld de scheidsrechter beledigd zou hebben.

En Club moet nog wat langer dan gepland afwachten op de uitkomst van die procedure. Het Laatste Nieuws weet dat de UEFA normaal gezien donderdag een uitspraak zou doen, maar dat gebeurde niet. Vormer riskeert door zijn uitspraken de rest van de groepsfase te missen.

UPDATE 18u15

De Brugse vrees is werkelijkheid geworden, want Vormer houdt aan zijn uitsluiting in Madrid in totaal een schorsing van drie speeldagen over. Daardoor mist de aanvoerder van Club Brugge de dubbele confrontatie tegen PSG en de uitwedstrijd bij Galatasaray. Pas in het laatste duel van de groepsfase thuis tegen Real Madrid zal de Nederlander dus weer van de partij zijn.

UPDATE 19u15

Club Brugge doet al het mogelijke om zijn skipper niet kwijt te zijn in de eerstvolgende drie wedstrijden in de Champions League. De Bruggelingen lieten namelijk intussen al weten dat ze in beroep zullen gaan tegen zijn schorsing, zo meldt Het Laatste Nieuws. Gezien de zwaarte van de straf, lijken hun kansen om de straf te verminderen wel best groot te zijn.

LEES OOK: Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Die schorsing is veel te zwaar...

Meest recent

Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

52
52
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

30
30
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

294
294
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

326
326
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

285
285
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

473
473
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

357
357
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

284
284
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

157
157
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

439
439
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

593
593
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

125
125
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

456
456
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

384
384
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

560
560
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

212
212
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

143
143
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

527
527
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

95
95
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

585
585
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

901
901
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1176
1176
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

379
379
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

53
53

Meer sportnieuws