Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

726 stemmen
Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

Club Brugge mag volgende week opnieuw aan de slag in de Champions League. Paris Saint-Germain komt op dinsdag op bezoek in het Jan Breydelstadion en na gelijke spelen tegen Galatasaray en Real Madrid hoopt Club zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten. Het zal dat wel sowieso zonder Ruud Vormer moeten bewerkstelligen.

De aanvoerder pakte in het Bernabéu enkele weken geleden twee gele kaarten en is daardoor geschorst voor de komst van PSG. Maar Club dreigt hem nog langer te moeten missen in het kampioenenbal, want de UEFA opende een disciplinair onderzoek omdat Vormer bij het verlaten van het veld de scheidsrechter beledigd zou hebben.

En Club moet nog wat langer dan gepland afwachten op de uitkomst van die procedure. Het Laatste Nieuws weet dat de UEFA normaal gezien donderdag een uitspraak zou doen, maar dat gebeurde niet. Vormer riskeert door zijn uitspraken de rest van de groepsfase te missen.

UPDATE 18u15

De Brugse vrees is werkelijkheid geworden, want Vormer houdt aan zijn uitsluiting in Madrid in totaal een schorsing van drie speeldagen over. Daardoor mist de aanvoerder van Club Brugge de dubbele confrontatie tegen PSG en de uitwedstrijd bij Galatasaray. Pas in het laatste duel van de groepsfase thuis tegen Real Madrid zal de Nederlander dus weer van de partij zijn.

UPDATE 19u15

Club Brugge doet al het mogelijke om zijn skipper niet kwijt te zijn in de eerstvolgende drie wedstrijden in de Champions League. De Bruggelingen lieten namelijk intussen al weten dat ze in beroep zullen gaan tegen zijn schorsing, zo meldt Het Laatste Nieuws. Gezien de zwaarte van de straf, lijken hun kansen om de straf te verminderen wel best groot te zijn.

LEES OOK: Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Die schorsing is veel te zwaar...

Meest recent

'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

35
35
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

109
109
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

191
191
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

236
236
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

96
96
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

103
103
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

41
41
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

111
111
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

286
286
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

501
501
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

81
81
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

306
306
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

434
434
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

397
397
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

370
370
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

292
292
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

261
261
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

513
513
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

322
322
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

313
313
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

89
89
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

182
182

Meer sportnieuws