Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

726
Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

Club Brugge mag volgende week opnieuw aan de slag in de Champions League. Paris Saint-Germain komt op dinsdag op bezoek in het Jan Breydelstadion en na gelijke spelen tegen Galatasaray en Real Madrid hoopt Club zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten. Het zal dat wel sowieso zonder Ruud Vormer moeten bewerkstelligen.

De aanvoerder pakte in het Bernabéu enkele weken geleden twee gele kaarten en is daardoor geschorst voor de komst van PSG. Maar Club dreigt hem nog langer te moeten missen in het kampioenenbal, want de UEFA opende een disciplinair onderzoek omdat Vormer bij het verlaten van het veld de scheidsrechter beledigd zou hebben.

En Club moet nog wat langer dan gepland afwachten op de uitkomst van die procedure. Het Laatste Nieuws weet dat de UEFA normaal gezien donderdag een uitspraak zou doen, maar dat gebeurde niet. Vormer riskeert door zijn uitspraken de rest van de groepsfase te missen.

UPDATE 18u15

De Brugse vrees is werkelijkheid geworden, want Vormer houdt aan zijn uitsluiting in Madrid in totaal een schorsing van drie speeldagen over. Daardoor mist de aanvoerder van Club Brugge de dubbele confrontatie tegen PSG en de uitwedstrijd bij Galatasaray. Pas in het laatste duel van de groepsfase thuis tegen Real Madrid zal de Nederlander dus weer van de partij zijn.

UPDATE 19u15

Club Brugge doet al het mogelijke om zijn skipper niet kwijt te zijn in de eerstvolgende drie wedstrijden in de Champions League. De Bruggelingen lieten namelijk intussen al weten dat ze in beroep zullen gaan tegen zijn schorsing, zo meldt Het Laatste Nieuws. Gezien de zwaarte van de straf, lijken hun kansen om de straf te verminderen wel best groot te zijn.

LEES OOK: Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Die schorsing is veel te zwaar...

Meest recent

De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

1
1
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

10
10
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

3
3
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

10
10
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

22
22
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

53
53
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

41
41
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

61
61
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

87
87
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

350
350
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

264
264
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

336
336
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

381
381
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

467
467
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

392
392
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

118
118
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

55
55
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

136
136
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

172
172
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

38
38
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

99
99
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

127
127
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57

Meer sportnieuws