Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

726 stemmen
Club onderneemt meteen actie na zware schorsing Vormer

Club Brugge mag volgende week opnieuw aan de slag in de Champions League. Paris Saint-Germain komt op dinsdag op bezoek in het Jan Breydelstadion en na gelijke spelen tegen Galatasaray en Real Madrid hoopt Club zijn ongeslagen reeks verder te kunnen zetten. Het zal dat wel sowieso zonder Ruud Vormer moeten bewerkstelligen.

De aanvoerder pakte in het Bernabéu enkele weken geleden twee gele kaarten en is daardoor geschorst voor de komst van PSG. Maar Club dreigt hem nog langer te moeten missen in het kampioenenbal, want de UEFA opende een disciplinair onderzoek omdat Vormer bij het verlaten van het veld de scheidsrechter beledigd zou hebben.

En Club moet nog wat langer dan gepland afwachten op de uitkomst van die procedure. Het Laatste Nieuws weet dat de UEFA normaal gezien donderdag een uitspraak zou doen, maar dat gebeurde niet. Vormer riskeert door zijn uitspraken de rest van de groepsfase te missen.

UPDATE 18u15

De Brugse vrees is werkelijkheid geworden, want Vormer houdt aan zijn uitsluiting in Madrid in totaal een schorsing van drie speeldagen over. Daardoor mist de aanvoerder van Club Brugge de dubbele confrontatie tegen PSG en de uitwedstrijd bij Galatasaray. Pas in het laatste duel van de groepsfase thuis tegen Real Madrid zal de Nederlander dus weer van de partij zijn.

UPDATE 19u15

Club Brugge doet al het mogelijke om zijn skipper niet kwijt te zijn in de eerstvolgende drie wedstrijden in de Champions League. De Bruggelingen lieten namelijk intussen al weten dat ze in beroep zullen gaan tegen zijn schorsing, zo meldt Het Laatste Nieuws. Gezien de zwaarte van de straf, lijken hun kansen om de straf te verminderen wel best groot te zijn.

LEES OOK: 'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Die schorsing is veel te zwaar...

Meest recent

'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

11
11
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

25
25
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

29
29
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

398
398
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

52
52
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

56
56
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

51
51
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

109
109
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

102
102
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

102
102
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

87
87
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

123
123
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

103
103
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

193
193
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

249
249
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

587
587
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

69
69
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

190
190
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

537
537
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

910
910
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

129
129
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

395
395
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

184
184

Meer sportnieuws