"Club Brugge is te sterk geworden voor België"

1046 stemmen

De Jupiler Pro League gaat vrijdagavond weer van start met een bezoek van vice-kampioen Club Brugge aan revelatie Moeskroen. Hoewel Les Hurlus voor eigen volk fraaie cijfers kunnen voorleggen, vat Blauw-Zwart de wedstrijd aan als grote favoriet. Niet meer dan normaal gezien de resultaten van de voorbije weken.


Met name vlak voor de interland-break maakte Club serieus indruk. Er werd een punt gehaald op het veld van het grote Real Madrid, vervolgens werd rivaal AA Gent in eigen land met huid en haar verslonden. "Die prestaties hebben logischerwijs heel wat lyrische reacties ontlokt. Zelfs tot op een punt waar sommige denken dat Club Brugge te sterk is geworden voor België en dat de titel hen nu al niet meer kan ontlopen", schrijft men bij L'Avenir.

Maar de Waalse krant plaatst meteen ook een bedenking. Want ook vorig seizoen stond Club er rond deze periode bijzonder goed voor, maar bleef het uiteindelijk zonder titel achter. "Het is waar dat Club momenteel wervelt door alle competitie, maar de waarheid van vandaag is niet persé die van morgen. Nadat het vorig seizoen 25 op 27 haalde, volgde een magere reeks waarin Genk (definitief) het voordeel nam. Dat willen ze in Brugge koste wat kost vermijden."

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club is sterker dan vorig seizoen ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

37
37
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

255
255
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

123
123
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

246
246
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

282
282
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

132
132
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

589
589
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

188
188
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

511
511
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

733
733
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

243
243
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

786
786
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

203
203
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1287
1287
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

481
481
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

334
334
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

493
493
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws