TRANSFERUURTJE: Club mag hopen op miljoenen, drie aanwinste voor RSCA?

door
TRANSFERUURTJE: Club mag hopen op miljoenen, drie aanwinste voor RSCA?

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft met Franky Vercauteren een nieuwe hoofdtrainer en het zou weleens kunnen dat die in januari zijn stempel zal drukken op de transfermarkt ook. Vercauteren zou volgens insiders immers bij het bestuur gaan vragen om twee of drie meer ervaren jongens binnen te halen om de vele jeugd te ondersteunen.



Club Brugge lijkt in januari nog enkele miljoenen te mogen incasseren. Het heeft er immers alle schijn van dat Hellas Verona de aankoopoptie op Sofyan Amrabat zal gaan lichten, wat Club nog zo'n 3 miljoen euro zal opleveren. De Italianen verkopen de middenvelder mogelijk wel meteen door, want Fiorentina en Lazio tonen interesse.

Peter Maes heeft een nieuwe club gevonden, een jaar na zijn ontslag bij Lokeren. De 55-jarige trainer gaat verrassend aan de slag in 1B, waar hij een contract tot het einde van het seizoen bij Lommel getekend heeft. Hij is bij de zevende in de stand de vervanger van Stefan Gislason, die donderdagochtend ontslagen werd.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona kijken ze uit naar de beslissing van Bayern München over de toekomst van Philippe Coutinho. Bayern huurt de Braziliaan momenteel en beschikt ook over een aankoopoptie van 120 miljoen euro. Barça hoopt uiteraard dat die gelicht zal worden, want de club maakte al aan Coutinho duidelijk dat een terugkeer naar Camp Nou er voor hem niet meer inzit.

Napoli houdt ondertussen al enkele jaren de boot af voor een vertrek van Kalidou Koulibaly, op wie heel wat Europese grootmachten azen. Maar daar zou binnenkort een einde aan kunnen komen. Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis liet immers verstaan dat de dag eraan komt dat hij de ex-speler van Genk zal verkopen.



Yannick Carrasco wil na twee jaar in China in januari dolgraag terugkeren naar Europa. Ondertussen worden Internazionale, Manchester United, Valencia en Borussia Dortmund naar voor geschoven als ideale clubs voor de Rode Duivel om zijn carrière opnieuw te lanceren. Het wordt afwachten of één van hen straks ook concreet wordt.

LEES OOK: 'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Zal Anderlecht aan drie versterkingen genoeg hebben?

Meest recent

'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

12
12
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

67
67
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

77
77
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

301
301
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

96
96
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

84
84
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

103
103
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

139
139
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

169
169
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

60
60
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

203
203
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

79
79
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

91
91
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

482
482
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

427
427
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

882
882
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

327
327
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

468
468
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

290
290
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1090
1090
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

360
360
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

407
407
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

223
223
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111

Meer sportnieuws