TRANSFERUURTJE: Club mag hopen op miljoenen, drie aanwinste voor RSCA?

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: Club mag hopen op miljoenen, drie aanwinste voor RSCA?

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht heeft met Franky Vercauteren een nieuwe hoofdtrainer en het zou weleens kunnen dat die in januari zijn stempel zal drukken op de transfermarkt ook. Vercauteren zou volgens insiders immers bij het bestuur gaan vragen om twee of drie meer ervaren jongens binnen te halen om de vele jeugd te ondersteunen.



Club Brugge lijkt in januari nog enkele miljoenen te mogen incasseren. Het heeft er immers alle schijn van dat Hellas Verona de aankoopoptie op Sofyan Amrabat zal gaan lichten, wat Club nog zo'n 3 miljoen euro zal opleveren. De Italianen verkopen de middenvelder mogelijk wel meteen door, want Fiorentina en Lazio tonen interesse.

Peter Maes heeft een nieuwe club gevonden, een jaar na zijn ontslag bij Lokeren. De 55-jarige trainer gaat verrassend aan de slag in 1B, waar hij een contract tot het einde van het seizoen bij Lommel getekend heeft. Hij is bij de zevende in de stand de vervanger van Stefan Gislason, die donderdagochtend ontslagen werd.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona kijken ze uit naar de beslissing van Bayern München over de toekomst van Philippe Coutinho. Bayern huurt de Braziliaan momenteel en beschikt ook over een aankoopoptie van 120 miljoen euro. Barça hoopt uiteraard dat die gelicht zal worden, want de club maakte al aan Coutinho duidelijk dat een terugkeer naar Camp Nou er voor hem niet meer inzit.

Napoli houdt ondertussen al enkele jaren de boot af voor een vertrek van Kalidou Koulibaly, op wie heel wat Europese grootmachten azen. Maar daar zou binnenkort een einde aan kunnen komen. Napoli-voorzitter Aurelio De Laurentiis liet immers verstaan dat de dag eraan komt dat hij de ex-speler van Genk zal verkopen.



Yannick Carrasco wil na twee jaar in China in januari dolgraag terugkeren naar Europa. Ondertussen worden Internazionale, Manchester United, Valencia en Borussia Dortmund naar voor geschoven als ideale clubs voor de Rode Duivel om zijn carrière opnieuw te lanceren. Het wordt afwachten of één van hen straks ook concreet wordt.

LEES OOK: Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Zal Anderlecht aan drie versterkingen genoeg hebben?

Meest recent

Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

6
6
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

134
134
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

20
20
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

69
69
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

84
84
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

63
63
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

140
140
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

548
548
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

48
48
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

379
379
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

442
442
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

546
546
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

971
971
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

548
548
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

143
143
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

107
107
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

158
158
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

443
443
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

754
754
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

321
321
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

525
525

Meer sportnieuws