'Courtois krijgt alweer onheilspellend signaal bij Real'

774 stemmen
'Courtois krijgt alweer onheilspellend signaal bij Real'

Of de Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona van volgende week zal kunnen doorgaan is nog niet zeker, maar dit weekend hervatten ze ook in La Liga de competitie. De Madrilenen doen dat met een uitwedstrijd bij Mallorca.

Maar Real kampt voor die wedstrijd wel met heel wat blessureleed. Zo zullen sterkhouders Luka Modric en Toni Kroos ontbreken, net als Lucas Vazquez. Zo zouden zelfs James Rodriguez en Isco terug in de ploeg kunnen komen. Maar belangrijker voor ons Belgen: op die manier zal de rol van Hazard nog bepalender worden. Nog een extra portie druk dus op de schouders van de Rode Duivel.

En dan is er nog het geval-Courtois. Die werd gewisseld tijdens de rust in de wedstrijd tegen Club, wat voor heel wat commotie zorgde. Ook de laatste wedstrijd met Real speelde hij niet, maar tekende wel present voor de Rode Duivels. En dat zal hij volgens Marca ook komend weekend doen. Het Spaanse medium meldt dat Zidane hem gewoon terug tussen de palen zal posteren. Ook voor hem wacht er dus weer een wedstrijd van groot belang. Benieuws of hij de Real-fans voor zich zal kunnen winnen.

UPDATE 18/10

Start Thibaut Courtois dan zaterdag toch niet in de wedstrijd tegen Mallorca? Volgens Don Diario is dat best mogelijk. Om een eerder onverklaarbare wijze, zou de Belgische doelman namelijk vrijdag niet met de groep hebben meegetraind. De Rode Duivel hield het naar verluidt bij een aparte training indoor, en de kans bestaat dat Areola zijn stek tussen de palen zal behouden. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat er sprake is van een blessure, daar Courtois net twee interlands afwerkte met de Rode Duivels.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Verdacht?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

63
63
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

379
379
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

217
217
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

763
763
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

87
87
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

207
207
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

386
386
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

354
354
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1023
1023
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws