'Courtois krijgt alweer onheilspellend signaal bij Real'

774 stemmen
'Courtois krijgt alweer onheilspellend signaal bij Real'

Of de Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona van volgende week zal kunnen doorgaan is nog niet zeker, maar dit weekend hervatten ze ook in La Liga de competitie. De Madrilenen doen dat met een uitwedstrijd bij Mallorca.

Maar Real kampt voor die wedstrijd wel met heel wat blessureleed. Zo zullen sterkhouders Luka Modric en Toni Kroos ontbreken, net als Lucas Vazquez. Zo zouden zelfs James Rodriguez en Isco terug in de ploeg kunnen komen. Maar belangrijker voor ons Belgen: op die manier zal de rol van Hazard nog bepalender worden. Nog een extra portie druk dus op de schouders van de Rode Duivel.

En dan is er nog het geval-Courtois. Die werd gewisseld tijdens de rust in de wedstrijd tegen Club, wat voor heel wat commotie zorgde. Ook de laatste wedstrijd met Real speelde hij niet, maar tekende wel present voor de Rode Duivels. En dat zal hij volgens Marca ook komend weekend doen. Het Spaanse medium meldt dat Zidane hem gewoon terug tussen de palen zal posteren. Ook voor hem wacht er dus weer een wedstrijd van groot belang. Benieuws of hij de Real-fans voor zich zal kunnen winnen.

UPDATE 18/10

Start Thibaut Courtois dan zaterdag toch niet in de wedstrijd tegen Mallorca? Volgens Don Diario is dat best mogelijk. Om een eerder onverklaarbare wijze, zou de Belgische doelman namelijk vrijdag niet met de groep hebben meegetraind. De Rode Duivel hield het naar verluidt bij een aparte training indoor, en de kans bestaat dat Areola zijn stek tussen de palen zal behouden. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat er sprake is van een blessure, daar Courtois net twee interlands afwerkte met de Rode Duivels.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Verdacht?

Meest recent

'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

15
15
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

77
77
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

156
156
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

26
26
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

162
162
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

197
197
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

28
28
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

66
66
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

115
115
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

179
179
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

820
820
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

159
159
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

226
226
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

200
200
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

185
185
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

289
289
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

48
48
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

197
197
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

545
545
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

273
273
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

254
254
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

145
145

Meer sportnieuws