'Courtois krijgt alweer onheilspellend signaal bij Real'

door
'Courtois krijgt alweer onheilspellend signaal bij Real'

Of de Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona van volgende week zal kunnen doorgaan is nog niet zeker, maar dit weekend hervatten ze ook in La Liga de competitie. De Madrilenen doen dat met een uitwedstrijd bij Mallorca.

Maar Real kampt voor die wedstrijd wel met heel wat blessureleed. Zo zullen sterkhouders Luka Modric en Toni Kroos ontbreken, net als Lucas Vazquez. Zo zouden zelfs James Rodriguez en Isco terug in de ploeg kunnen komen. Maar belangrijker voor ons Belgen: op die manier zal de rol van Hazard nog bepalender worden. Nog een extra portie druk dus op de schouders van de Rode Duivel.

En dan is er nog het geval-Courtois. Die werd gewisseld tijdens de rust in de wedstrijd tegen Club, wat voor heel wat commotie zorgde. Ook de laatste wedstrijd met Real speelde hij niet, maar tekende wel present voor de Rode Duivels. En dat zal hij volgens Marca ook komend weekend doen. Het Spaanse medium meldt dat Zidane hem gewoon terug tussen de palen zal posteren. Ook voor hem wacht er dus weer een wedstrijd van groot belang. Benieuws of hij de Real-fans voor zich zal kunnen winnen.

UPDATE 18/10

Start Thibaut Courtois dan zaterdag toch niet in de wedstrijd tegen Mallorca? Volgens Don Diario is dat best mogelijk. Om een eerder onverklaarbare wijze, zou de Belgische doelman namelijk vrijdag niet met de groep hebben meegetraind. De Rode Duivel hield het naar verluidt bij een aparte training indoor, en de kans bestaat dat Areola zijn stek tussen de palen zal behouden. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat er sprake is van een blessure, daar Courtois net twee interlands afwerkte met de Rode Duivels.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Verdacht?

Meest recent

"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

18
18
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

135
135
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

201
201
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

57
57
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

118
118
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

234
234
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

124
124
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

54
54
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

131
131
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

138
138
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

278
278
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

137
137
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

983
983
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

135
135
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

178
178
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

18
18
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

700
700
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

344
344
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

244
244
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

170
170
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

43
43
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

410
410
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

318
318
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

167
167
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

234
234

Meer sportnieuws