'Clement laat Vossen links liggen, domper dreigt voor Club'

door
'Clement laat Vossen links liggen, domper dreigt voor Club'

Vrijdagavond trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na een pauze van twee weken door het interlandvoetbal. Leider Club Brugge mag straks de competitie weer inzetten met een verplaatsing naar Moeskroen, dat met een achtste plaats boven verwachting presteert. Philippe Clement kan op een bijna volledig fitte kern rekenen.

Uit zijn 21-koppige selectie blijkt dat Clement drie geblesseerden moet missen: Matej Mitrovic, Fede Ricca en Eder Balanta. Jelle Vossen, Ignace Van der Brempt en Amadou Sagna worden gepasseerd. Dat betekent dat Percy Tau er wel gewoon bij is. Nochtans waren er twijfels over de flankaanvaller, nadat hij twee weken geleden tegen AA Gent uitviel en hij ook bij Zuid-Afrika niet in actie kwam. Hij lijkt echter gewoon fit geraakt te zijn.

UPDATE 18/10

Percy Tau zit dan wel in de selectie, maar de Zuid-Afrikaan blijft toch onzeker voor de partij van vanavond tegen Moeskroen, zo meldt Het Nieuwsblad. Hij had donderdag nog last op training. De beslissing gaat vandaag genomen worden, stelde trainer Philippe Clement. Best verbazend dat hij dan toch wordt opgenomen in de kern, gezien hij duidelijk niet helemaal fit is. Daarvoor werd zelfs Jelle Vossen uit de selectie gelaten. Met al die twijfels over Tau, zou het zelfs sowieso beter kunnen zijn om hem niet te gebruiken. Dat met het oog op de CL-wedstrijd van dinsdag tegen PSG.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

Vreemde beslissing van Clement?

Meest recent

'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

15
15
Pijnlijke statistiek onthult groot probleem bij Anderlecht

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

17
17
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

24
24
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

61
61
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

59
59
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

26
26
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

41
41
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

82
82
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

52
52
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

64
64
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

148
148
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

156
156
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

107
107
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

163
163
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

184
184
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

202
202
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

68
68
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

145
145
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

239
239
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

297
297
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

469
469
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

13
13
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

318
318

Meer sportnieuws