Lokonga heeft groot nieuws voor RSCA en droomt van transfer

784
Lokonga heeft groot nieuws voor RSCA en droomt van transfer

Sambi Lokonga is dit seizoen ongetwijfeld hét lichtpunt bij Anderlecht. De jonge middenvelder was bijna een jaar gekwetst, maar kwam meteen terug in de ploeg alsof hij eigenlijk nooit was weggeweest. Op zijn positie lijkt Anderlecht dan ook gebeiteld te zitten voor de komende jaren.

Want zoals vanochtend al verscheen, Lokonga zal zijn contract bij Paars-Wit wel degelijk gaan verlengen, zegt hij nu ook zelf in HLN: “We staan erg dicht bij een akkoord voor meerdere seizoenen (drie of vier, volgens de krant). Als de club mij een overeenkomst voorschotelt die past bij mijn waarde, dan zal het snel gaan. Komt sowieso goed, hoor.” 

Net zoals met Anderlecht zelf denkt hij overigens, en hij vindt zelfs dat het allemaal zo slecht nog niet was de afgelopen maanden: “Ik zou ons een 6 op 10 geven voor onze seizoensstart. We zijn in zo goed als elke match dominant geweest. Vandaar ook dat we in de kleedkamer nooit ons vertrouwen zijn verloren. Met dit spel en de input van Vercauteren kantelt het wel.” 

Hij zoekt dus nog even in Brussel te blijven, maar hij heeft wel degelijk (grote) ambities: “FC Barcelona of Manchester City: van dat soort clubs droom ik.” En ook de Rode Duivels zijn een droom voor de middenvelder: “Congo heeft me al gecontacteerd, maar ik denk dat België logischer zou zijn.”

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal hij ooit op dat niveau spelen?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

8
8
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

61
61
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

71
71
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

19
19
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

136
136
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

67
67
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

172
172
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

160
160
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

241
241
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

189
189
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

236
236
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

402
402
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

190
190
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

193
193
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

166
166
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

145
145
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

78
78
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

45
45
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

218
218
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

136
136
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

321
321

Meer sportnieuws