Napoli-voorzitter is duidelijk: "Ik ga hem verkopen"

830
Napoli-voorzitter is duidelijk:

Dries Mertens en Napoli mag dan wel een droomhuwelijk zijn, toch is het verblijf van de Rode Duivel in Zuid-Italië niet langer gegarandeerd. Mertens speelde immers een aanbieding vanuit China uit om een forser loon af te dwingen bij zijn huidige werkgever, maar stuit nu op een duidelijke 'njet' van voorzitter Aurelio De Laurentiis.

De 70-jarige filmproducent sprak tegenover Sky Italia klare taal over de salariseisen van onze landgenoot, die net als José Callejon na dit seizoen aan het eind van zijn contract zit. "Ik ben absoluut niet bereid om nog extra moeite voor hen te doen. Elke speler heeft een bepaalde prijs, afhankelijk van hun positie, vorm, leeftijd en dergelijke", was de harde boodschap.

De Laurentiis ging daarna zelfs nog een stapje verder. "Als een van de twee zichzelf in de uitverkoop wil zetten richting China om daar twee of drie jaar een overbetaald schijtleven te leiden, dan is dat hun probleem. Voor mij is geld op zich geen doelstelling, maar als dat voor hen wel zo is moeten ze maar lekker naar China vertrekken."

UPDATE 22u

De Laurentiis is duidelijk niet op zijn mond gevallen, ook niet als het gaat om zijn eigen spelers in de media. Maar niet enkel Dries Mertens kreeg een duidelijk bericht te horen van de Napoli-voorzitter. Ook ex-Genkie Kalidou Koulibaly weet namelijk wat hem straks te wachten staan: “Ik hou van Koulibaly, de man voor wie ik 105 miljoen weigerde. Maar er zal een tijd komen dat ik hem ga verkopen. Wie zegt dat we onze defensief niet hebben versterkt, die is verkeerd”, noteerde Het Nieuwsblad namelijk.

Moet hij een trapje hoger dan Napoli?

Meest recent

Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

23
23
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

59
59
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

39
39
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

399
399
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

133
133
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

50
50
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

135
135
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

49
49
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

163
163
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

226
226
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

429
429
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

238
238
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

247
247
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

66
66
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

307
307
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

158
158
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

47
47
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

50
50
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

40
40
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

121
121
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

112
112
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42

Meer sportnieuws