Niet enkel Club profiteert van transfer Mignolet: "Is gewoon het lot"

774 stemmen
Niet enkel Club profiteert van transfer Mignolet:

Club Brugge besloot afgelopen zomer definitief een einde te maken aan het keepersprobleem waarmee het al sinds het vertrek van Mathew Ryan kampte. Zo werd Simon Mignolet overgenomen van Liverpool FC. Een uitstekende transfer want de Rode Duivel toont zich een uiterst betrouwbaar sluitstuk.


Maar niet alleen voor Blauw-Zwart was de komst van Mignolet een goede zaak. Liverpool moest immers op zoek naar een nieuwe tweede keeper en belandde zo bij de transfervrije Adrian. De Spanjaard schrok zich blijkbaar een hoedje toen hij het nieuws over het vertrek van Mignolet vernam. "Ik denk dat het het lot is. Ik stond op het punt om ergens anders te tekenen. Maar op dat moment kreeg ik telefoon van Liverpool en zei ik mijn agent dat hij onmiddellijk alle onderhandelingen moest stopzetten", klonk het bij Moose Gazette.

Net zoals Mignolet werd Adrian aangetrokken als doublure van Allison Becker. Maar de Spanjaard legt zich niet zomaar neer bij een rol als tweede viool. "Iedereen wil de beste zijn en ik denk dat we hier met twee nummers één zijn. Het is niet mijn mentaliteit om tweede keuze te zijn en al zeker niet op mijn 32ste. Al vertel ik binnen 3 of 4 jaar misschien iets anders."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Mignolet is een seizoen te lang bij Liverpool gebleven ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

50
50
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

43
43
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

74
74
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

60
60
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

22
22
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

50
50
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

72
72
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

62
62
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

143
143
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

274
274
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

949
949
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

213
213
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

208
208
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

110
110
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

300
300
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

114
114
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

591
591
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

607
607
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

441
441
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1039
1039
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

247
247
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

311
311
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

492
492
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws