TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

door
TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt binnenkort een belangrijke slag te slaan. Het staat immers dicht bij een akkoord met Albert Sambi Lokonga, die nog een contract tot het einde van het seizoen heeft. De talentvolle middenvelder zou echter gaan bijtekenen. Hij zou één van de komende dagen zijn krabbel zetten onder een nieuwe verbintenis voor drie of vier jaar.



BUITENLAND

Over de toekomst van Dries Mertens is nog geen duidelijkheid. De Rode Duivel is einde contract bij Napoli en zou nu alvast een aanbieding binnengekregen hebben uit China, waar hij 17 miljoen euro kan verdienen over een periode van drie jaar. Mertens wil zelf echter liefst bij Napoli blijven en zou de club daarom een voorstel gedaan hebben. Als zij hem dezelfde voorwaarden als in China geven, tekent hij direct bij.

Bij FC Barcelona zou Lionel Messi aandringen op een transfer. De Argentijn loopt immers niet hoog op met zomeraanwinst Junior Firpo en zou daarom alweer een nieuwe linksachter willen zien komen. Hij zou het clubbestuur alvast aangeraden hebben om Nicolas Tagliafico weg te halen bij Ajax.



Messi heeft er wel een handje van landgenoten naar Camp Nou te loodsen, want hij zou ook al aangedrongen hebben op de komst van Lautaro Martinez. Dat zorgt er echter voor dat ze bij Inter in gang schieten, want de Italianen zouden het contract van de aanvaller willen openbreken. Martinez heeft immers een afkoopsom van 111 miljoen euro in zijn overeenkomst en Inter wil die som graag verhogen.

Voor Thomas Meunier, ook al einde contract bij PSG, zou ook een fraaie transfer kunnen lonken. Momenteel zou Juventus immers de beste papieren hebben om de Rode Duivel binnen te halen. De Italiaanse kampioen zou zelfs al in januari kunnen aankloppen om onze landgenoot zo voor een prijsje binnen te kunnen halen.



Bij Manchester United zit Ole Gunnar Solskjaer omwille van de tegenvallende resultaten op de wip en de club zou zelfs al werk maken van zijn opvolger. Het zou zelfs al dicht bij een akkoord staan met Massimiliano Allegri om op Old Trafford aan de slag te gaan. De Italiaan zou van bij zijn ex-club Juventus ook meteen Mario Mandzukic en Emre Can willen meenemen.

LEES OOK: 'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Moet Mertens bijtekenen bij Napoli?

Meest recent

'Charleroi pikt nieuwe trainer in JPL op'

De trainerswals in de Jupiler Pro League gaat ook tijdens de play-offs vrolijk verder. Na de eerste ...

2
2
Na bizar penaltygeval: Flick haalt keihard uit

Voor FC Barcelona dreigen de kwartfinales het eindstation te worden in de Champions League. Ze ...

24
24
'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Na een teleurstellend seizoen staat KRC Genk ongetwijfeld voor een boeiende transferzomer. Het zal ...

36
36
'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

61
61
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

58
58
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

25
25
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

115
115
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

267
267
Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Bij Club Brugge ligt een sterspeler plots onder vuur. Ivan Leko gaf publiek een duidelijke sneer, ...

207
207
Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

150
150
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

171
171
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

130
130
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

202
202
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

161
161
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

112
112
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

172
172
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

71
71
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

338
338
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

616
616
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

135
135
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

539
539
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

306
306
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

133
133
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

282
282
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

606
606

Meer sportnieuws