TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

636 stemmen
TRANSFERUURTJE: Miljoenenbod voor Mertens, Messi dringt aan op transfer

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt binnenkort een belangrijke slag te slaan. Het staat immers dicht bij een akkoord met Albert Sambi Lokonga, die nog een contract tot het einde van het seizoen heeft. De talentvolle middenvelder zou echter gaan bijtekenen. Hij zou één van de komende dagen zijn krabbel zetten onder een nieuwe verbintenis voor drie of vier jaar.



BUITENLAND

Over de toekomst van Dries Mertens is nog geen duidelijkheid. De Rode Duivel is einde contract bij Napoli en zou nu alvast een aanbieding binnengekregen hebben uit China, waar hij 17 miljoen euro kan verdienen over een periode van drie jaar. Mertens wil zelf echter liefst bij Napoli blijven en zou de club daarom een voorstel gedaan hebben. Als zij hem dezelfde voorwaarden als in China geven, tekent hij direct bij.

Bij FC Barcelona zou Lionel Messi aandringen op een transfer. De Argentijn loopt immers niet hoog op met zomeraanwinst Junior Firpo en zou daarom alweer een nieuwe linksachter willen zien komen. Hij zou het clubbestuur alvast aangeraden hebben om Nicolas Tagliafico weg te halen bij Ajax.



Messi heeft er wel een handje van landgenoten naar Camp Nou te loodsen, want hij zou ook al aangedrongen hebben op de komst van Lautaro Martinez. Dat zorgt er echter voor dat ze bij Inter in gang schieten, want de Italianen zouden het contract van de aanvaller willen openbreken. Martinez heeft immers een afkoopsom van 111 miljoen euro in zijn overeenkomst en Inter wil die som graag verhogen.

Voor Thomas Meunier, ook al einde contract bij PSG, zou ook een fraaie transfer kunnen lonken. Momenteel zou Juventus immers de beste papieren hebben om de Rode Duivel binnen te halen. De Italiaanse kampioen zou zelfs al in januari kunnen aankloppen om onze landgenoot zo voor een prijsje binnen te kunnen halen.



Bij Manchester United zit Ole Gunnar Solskjaer omwille van de tegenvallende resultaten op de wip en de club zou zelfs al werk maken van zijn opvolger. Het zou zelfs al dicht bij een akkoord staan met Massimiliano Allegri om op Old Trafford aan de slag te gaan. De Italiaan zou van bij zijn ex-club Juventus ook meteen Mario Mandzukic en Emre Can willen meenemen.

LEES OOK: De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Moet Mertens bijtekenen bij Napoli?

Meest recent

Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

22
22
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

39
39
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

319
319
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

406
406
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

54
54
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

549
549
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

212
212
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

90
90
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

739
739
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

730
730
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

140
140
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

288
288
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

131
131
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

561
561
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

194
194
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

138
138
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

839
839
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

359
359
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

744
744
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

608
608
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

894
894
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

72
72
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

243
243
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

173
173
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

772
772

Meer sportnieuws